lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як організувати повноцінний відпочинок з дітьми

Відпочинок з дітьми: реальність чи фантазія?

Все частіше на всіляких курортах можна зустріти сім'ї з дітьми будь-якого віку. Зараз вже не модно залишати малюків бабусям і дідусям, а ось брати з собою - набагато популярніше.

Але чи такий вже спокійний і простий відпочинок з дітьми, яким він виглядає зі сторони? Адже чужі діти завжди здаються набагато більш слухняними та спокійнішими, ніж свої власні. Проте, вирушати на відпочинок разом з дітьми з кожним роком стає все легше і легше.

Обумовлено це в першу чергу тим, що сучасний світ стає все більш «пристосованим» для маленьких туристів. Цьому сприяє все: сучасні авіалінії, ресторани і готелі. З чого ж почати свою підготовку до подорожі з дитиною?

Дитяче дозвілля

Для дітей навколишній світ набагато цікавіший, ніж для нас, дорослих. Для малюків все навколо нове, незвідане і таке спокусливе! Але завжди варто заздалегідь продумувати те, чим буде займатися ваша дитина в поїздці. Особливо це актуально для дороги, незалежно від транспортного засобу.

Більшість дітей не можуть просто так сидіти і дивитися у вікно, насолоджуючись красою хмар, дорогою або містами. Їм потрібно все чіпати, мацати, крутити, вертіти і досліджувати. Тому не варто розраховувати, що дитина буде мовчки сидіти і дивитися у вікно, чи то в літаку, потязі чи автомобілі.

Як організувати повноцінний відпочинок з дітьми
Скоріше, все буде навпаки: вона буде соватися на сидінні, намагатися зістрибнути з нього і почати бігати по салону, зачіпаючи інших пасажирів. Щоб якомога довше утримати на місці юного непосиду, потрібно взяти з собою його улюблені іграшки, нові речі і всілякі розваги. Це допоможе хоча б на якийсь час зайняти малюка в дорозі, і дати батькам тим самим відпочити.

Їжа, вода і сон

Напевне, саме харчування - найбільш хвилююча тема для будь-якої мами. Більшість дітей досить примхливі і вибагливі в їжі, і немає ніякої гарантії, що їжа на новому місці буде їм до смаку. Але брати з собою каші або банкове пюре - зовсім не варіант. Втім, прихопити з собою кілька улюблених дитячих продуктів, особливо якщо це фрукти або печиво, звичайно ж, можна.

Як мінімум, ці продукти можуть стати в нагоді, якщо доведеться домовлятися з дитиною і укладати «угоду»: просити її з'їсти повноцінний обід, а в якості нагороди отримати улюблений фрукт. Більш того, звична їжа допоможе малюкові впоратися з тривогою з приводу нової їжі в поїздці.

А ось зі сном у багатьох діток можуть бути негаразди. Маса вражень, які вони отримують в поїздці, швидше за все, буде погано позначатися на засипанні. Можна, звичайно, сподіватися, що дитина дуже втомиться під час прогулянки по місту і просто засне «без задніх ніг». Але це, скоріше, відноситься до дітей шкільного віку, а ось з малюками доведеться складніше. Тому щоб полегшити життя всім членам сім'ї, можна скористатися тим самим принципом, який працює і з їжею, - взяти з дому улюблену дитячу іграшку або добре знайоме ковдру.

Безпека на першому місці

Для того, щоб сімейний відпочинок був справжнім відпочинком, а не стомлюючою пригодою, потрібно обов'язково потурбуватися про безпеку в поїздці. Почати слід з комплектації туристичної аптечки, яка буде сильно залежати від віку та індивідуальних особливостей дитини.

Діти, схильні до алергії, потребують антигістамінних препаратів, в той час як ті, хто схильний до шлункових проблем, потребують проносних. Тому аптечка - суто індивідуальне рішення, і не можна ні в якому разі орієнтуватися на друзів і подруг у цьому питанні. Консультуватися потрібно тільки з педіатром, якому довіряють батьки, а також брати до уваги свій особистий досвід.

Відпочинок з дітьми: реальність чи фантазія
Ще одним важливим моментом в безпеці відпочинку з дітьми є захист від перегріву і прямих сонячних променів. У гардеробі малюка обов'язково повинен бути капелюшок або панама, навіть якщо поїздка планується не в літній період. Обов'язкова також наявність дитячого сонцезахисного крему, який потрібно наносити щодня на ніжну шкіру малюка.

Батькам не зайвим буде також подбати про зручний одяг для малюка, в якому не буде ні холодно, ні жарко, а взуття буде досить зручним, щоб не натирати ноги.

Мабуть, це найбільш універсальні рекомендації, які можна дати батькам, які планують відпочинок з дітьми. У такій поїздці найголовніше - не забувати отримувати задоволення, одночасно з підвищеним почуттям відповідальності.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар