lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less В'єтнам чи Таїланд, що вибрати | Світ туризму

В’єтнам чи Таїланд, що вибрати

Обидві країни по-своєму цікаві й унікальні. Вони схожі кліматом, географічним положенням, рослинністю, і навіть зовнішністю місцевих жителів. Саме тому багатьом туристам так складно зробити вибір. Так все ж таки, В'єтнам чи Таїланд, де краще відпочивати?

Незважаючи на деяку подібність, у цих країн вистачає відмінностей. В'єтнам порівняно недавно відкрив двері для масового туризму. Таїланд - далеко не новачок у туристичній галузі, до того ж, відомий більш вільними поглядами, на відміну від соціалістичного сусіда. Якщо ви нервуєте при вигляді секс-меншин - тоді вам краще до В'єтнаму. З іншими ж, продовжимо порівняння.

Таїланд чи В'єтнам: де цікавіше

Незважаючи на довгу берегову лінію В'єтнаму, по-справжньому чистих і красивих пляжів тут менше, ніж в Таїланді. Та й любителям дайвінгу більше сподобається Андаманське море на західному узбережжі Таю, ніж Південно-Китайське.

Що стосується розваг, то в обох країнах їх достатньо, нудьгувати не доведеться. Є аквапарки, атракціони, дискотеки, мавпячі ферми, різноманітні шоу-програми... Однак, в Таїланді, все-таки, вибір і масштаб буде більшим, особливо для молоді. Те ж саме стосується і визначних пам'яток. Любителям стародавніх руїн знайдеться, що подивитися і там, і там, але у В'єтнамі «вау»-місць не настільки багато, як здається з рекламних проспектів.

В'єтнам чи Таїланд: де смачніше

Обидві країни мають різноманітну і смачну кухню, тому виділити фаворита досить складно. Екзотики буде вдосталь: в Таїланді це смажені павуки, коники та інші комахи, а у В'єтнамі - змії, крокодили, жаби, і навіть щури. Так що це, в буквальному сенсі, справа смаку.

Любителям їжі «з перчинкою» краще вибрати Таїланд, де, переважно, готують гострі страви. В'єтнамська кухня віддає перевагу солодкуватим соусам і приправам. Основна страва тут - рисова локшина, тоді як тайці віддають перевагу простому рисові.Їжа у В’єтнамі

Таїланд чи В'єтнам: де безпечніше

Обидві держави не входять до списку найбезпечніших країн для туристів. Незважаючи на це, рівень злочинності в них дещо нижчий, ніж в Україні. Якщо свідомо не шукати неприємностей, то відпочинок пройде без пригод. Пограбування тут - рідкісне явище. В основному, трапляються дрібні крадіжки, запобігти яким допоможуть звичайні в таких випадках заходи.

В цілому, з безпекою в Таїланді справи йдуть трохи краще. Це помітно навіть по місцевим жителям, які часто залишають на вулиці мопеди з ключами, а продавці навіть не закривають ролети на своїх крамничках. В'єтнамці поводяться більш обережно, з чого робимо висновок, що і туристам слід бути насторожі.

Інша небезпека - місцева живність. Мурахи, таргани, гекони - звичайне явище, їх можна зустріти навіть у вельми пристойних закладах. У В'єтнамі не рідкість також і пацюки, які шукають поживу в не завжди чистих підворіттях. А в Таїланді головну небезпеку представляють комарі, переносники багатьох інфекцій.

В'єтнам чи Таїланд: де дешевше

Бюджетне житло однозначно дешевше у В'єтнамі, тоді як у більш дорогих варіантах різниці практично немає. Це стосується як самостійної оренди будинку або квартири, так і готелів.Відпочинок у Таїланді

З їжею та ж картина. Харчування в Таїланді обійдеться на 20-25% дорожче. Особливо помітна різниця в цінах на алкоголь місцевого виробництва, який у В'єтнамі коштує копійки, навіть за нашими мірками.

У В'єтнамі більш розвинений громадський транспорт, відповідно, дістатися в потрібне місце можна куди дешевше, ніж на тайському таксі. Вартість екскурсій та інших розваг також нижче у В'єтнамі. А от у плані шопінгу, першість належить Таїланду, де вибір більший, а ціни привабливіші.

Таким чином, при однаковій вартості путівок, відпочинок у В'єтнамі все одно обійдеться дешевше, через витрати, які вас чекають на місці.

Читайте також: Коли краще відпочивати у В’єтнамі

Таїланд чи В'єтнам: де краще відпочивати

Туристична інфраструктура Таїланду краще розвинена, що дозволяє мандрівникам відчувати себе комфортніше. Дорожні знаки і вказівники дублюються англійською; населення, в основному, теж досить непогано нею володіє, чого не скажеш про В'єтнам.

Зате клімат у В'єтнамі дещо м'якше тайського. Так, тут теж спекотно, проте відсоток вологості трохи нижчий, що дозволяє легше переносити високу температуру.

Резюмуючи, можна підвести наступний підсумок порівняння двох країн. Якщо ви їдете за розвагами, пляжним відпочинком, дайвінгом і пам'ятками - вибирайте Таїланд. Якщо ж шукаєте тишу і спокій, а бюджет дещо обмежений - В'єтнам вас не розчарує.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар