lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як накопичити грошей на відпустку | Світ туризму

Як накопичити грошей на відпустку

Після чергового «райського» відпочинку в Залізному Порту, ми приїжджаємо додому впевненими, що «ось наступного року точно поїдемо за кордон». Але дива не трапляється. То, може, досить тринькати? Дотримуючись нехитрих порад, ви дізнаєтеся, як накопичити грошей на відпустку навіть з маленькою зарплатою.

Чудес не буває, гроші не впадуть з неба. І, якщо не виходить заробляти більше, то єдиний вихід - економити. На чому? На надмірностях, пошуками яких ми зараз займемося. Ніяких фокусів, потрібно всього лише трохи змінити свої звички, і подорож мрії виявиться ближчою, ніж ви думаєте.

Починайте збирати на відпустку заздалегідь

Типова помилка - починати думати про гроші, коли до відпустки залишається менше місяця. Тут дійсно допоможе лише диво, тому можна порадити хіба що випробувати щастя в лотереї. Візьміть за правило: повернувшись з відпочинку, відразу ж починайте думати про наступний. Складіть стратегію накопичення грошей і дотримуйтеся її неухильно. Ви будете приємно здивовані результатом.

Аналізуйте минулі поїздки

З кожною подорожжю ви набуваєте безцінного туристичного досвіду. Ви вже знаєте, як заощадити на транспорті, житлі, харчуванні... Користуйтеся цим досвідом, згадуйте, де минулого разу витратили зайве і більше не допускайте подібних помилок. Це дозволить знизити бюджет і легше накопичити на відпустку, не жертвуючи її якістю. Якщо їздите часто - можливо, є сенс попросити знижку в турагенції або взяти участь в бонусній програмі авіакомпанії.

Читайте також: Як відвідувати музеї безкоштовно

Місяць за місяцем

Підрахуйте приблизний бюджет майбутньої подорожі і розділіть його на кількість місяців, які залишилися до відпустки. Це позбавить вас страху загальної суми і допоможе спланувати бюджет помісячно.Як накопичити грошей

Альтернативні засоби пересування

Скільки грошей кожен місяць ви витрачаєте на громадський транспорт або на бензин? Уявіть, скільки можна зекономити, якщо пересісти на велосипед. Це допоможе накопичити грошей на відпустку і, як бонус, зміцнить здоров'я. Зміна автомобіля на мопед теж дасть свої результати.

Плануйте свої покупки

Порада здається очевидною, але як мало людей дотримуються цього простого правила. Скільки зіпсованих продуктів ми щотижня викидаємо з холодильника? А засохлого хліба? Уникати зайвих витрат допоможе список необхідного і щотижневі закупівлі великими партіями за оптовими цінами. До покупок одягу теж поставтеся відповідально: не захаращуйте шафу тим, що ви не будете носити.

Відмовтеся від непотрібних послуг

Вам дійсно так необхідне кабельне телебачення? Його з успіхом може замінити Інтернет, де можна подивитися будь-який фільм або серіал, а новини є і на безкоштовних каналах. А домашній телефон? Коли ви востаннє ним користувалися? Відмовтеся і забудьте про цей пережиток минулого. І взагалі, базікання по телефону призводить до отупіння, тож зводьте до мінімуму дзвінки по мобільному.Подорож автомобілем

Комунальні послуги

Прості правила допоможуть заощадити бюджет і швидше накопичити грошей на відпустку. Замініть лампочки на енергозберігаючі, не вмикайте світло без необхідності, економте воду, взимку зменшуйте температуру до мінімально комфортної, і ви здивуєтеся, скільки витрачали даремно.

Кидайте шкідливі звички

Курити вже не модно. Порахуйте, скільки в місяць ви витрачаєте на сигарети і алкоголь. Можливо, саме цих грошей вам і не вистачає, щоб накопичити на пристойну відпустку?

Продайте непотрібне барахло

Загляньте в комору, на антресолі, порийтеся в шафах. Б’ємося об заклад, ви знайдете там купу речей, якими вже не користуєтеся? Морально застаріла або зламана побутова та інша техніка, одяг, дитячі іграшки... Все це можна продати. Благо, зараз для цього не потрібно везти всі пожитки на блошиний ринок. Досить виставити оголошення на одному з багатьох спеціалізованих сайтів. Заглянувши туди, ви будете здивовані, чого тільки не купують люди...

Примусьте гроші працювати

Роблячи все правильно, вже через пару місяців у вас з'явиться певна сума на відпустку. Відразу ж слід завести депозит і збирати гроші на цьому рахунку. По-перше, якщо будете тримати заощадження вдома - 100%, що витратите завчасно. По-друге, за рік там може зібратися якась сотня доларів за рахунок відсотків. Сума порівняно невелика, але це додатковий дохід без будь-яких зусиль.

Нічого незвичайного, правда? Важливо не просто знати ці поради, а дотримуватися їх. А оскільки накопичити грошей на відпустку - заняття не швидке, починайте прямо зараз.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар