lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як одягатися в Дубаї туристам і жінкам

Відпустка в Дубаї: як одягатися туристам?

Мальовнича природа, теплі пляжі і сучасні технології органічно переплітаються, створюючи один з найкращих курортів в світі - місто Дубай.

Однак, вирушаючи сюди у відпустку, не можна забувати, що Дубай - місто мусульман, які дуже трепетно ставляться до своїх традицій і звичаїв. Тому, перш ніж вирушати в ОАЕ, необхідно правильно підібрати гардероб. Як же одягатися в Дубаї туристам і жінкам?

Абсолютно точно можна забути про теплий одяг, адже в цьому місті панує вічне літо. Хоча вітровка все одно не завадить - дубайські вечора часом бувають прохолодними. Якщо говорити про туристів-чоловіків, то якихось інших специфічних правил у виборі одягу не спостерігається, хоча в ресторанах або клубах все-таки вимагають певний дрес-код. А ось з приїжджими особами жіночої статі справи йдуть трохи інакше.

Як одягатися в Дубаї туристам жінкам

Закони мусульман вимагають від дівчат носити одяг, який буде закривати шию, плечі і коліна. Тобто, в громадських місцях доведеться забути про відверті наряди, інакше невідомо як місцеві жителі відреагують на нехтування їхніми правилами. Та ж історія з громадськими пляжами - тут доведеться носити тільки закритий купальник, який можна купити на місці або до від'їзду в ОАЕ.

Як одягатися в Дубаї туристам і жінкам

Зрозуміло, в Дубаї є окремі зони, призначені тільки для туристів. Сюди входять приміщення готелів, території поблизу готелів і спеціальні пляжні зони, де відпочивають виключно приїжджі гості міста. У таких місцях можна ненадовго забути про строгість мусульманських законів і носити звичний одяг. Але, залишаючи туристичні точки, жінкам слід використовувати довгу спідницю, літню кофту, блузку з довгим рукавом і хустку, що прикриває голову і шию.

Варто пам'ятати, що в чужий монастир зі своїм статутом не ходять, тому краще поважати прийняті в чужих країнах правила і дотримуватися їх. Тоді місцеві жителі будуть більш лояльні до приїжджих, а у самих туристів залишаться тільки приємні спогади про відпочинок.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар