lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як оформити електронну візу до Індії | Світ туризму

Як оформити електронну візу до Індії

Щоб потрапити до улюбленого Гоа, зовсім не обов'язково вистоювати чергу в посольстві. Достатньо оформити електронну візу до Індії. В нижченаведеному матеріалі ви знайдете повну інструкцію по заповненню анкети.

Як самостійно оформити електронну візу до Індії

Вже сама назва eTV (скорочення від e-Tourist Visa) явно вказує, що електронна віза призначена для туристів, що прямують до Індії. Крім цього, нею можна скористатися для лікування, відвідування родичів і навіть бізнес-поїздок. Термін дії дозволу на в’їзд - 30 днів, віза є одноразовою і може видаватися не більше двох разів протягом року.

Ваш закордонний паспорт повинен мати, як мінімум, 2 чисті сторінки, закінчення терміну дії документа - не менше шести місяців після дня запланованого від'їзду з Індії. Оформити електронну візу на дитину можна за наявності в неї власного закордонного паспорта. Якщо всі дані умови у вас дотримані, можна приступати до заповнення досить об'ємної анкети.

Оформлення електронної візи до Індії, частина I

Для того, щоб гості країни могли самостійно заповнити анкету, індійською владою був створений спеціальний ресурс: indianvisaonline.gov.in. Перейшовши на нього, вам потрібно вибрати e-TOURIST VISA.Анкета для електронної візи в Індію

На наступній сторінці вибираємо кнопку e-Tourist Visa Application.Анкета для електронної візи в Індію

Після цього ми, нарешті, потрапляємо на початкову сторінку анкети, з якої і почнеться наша інструкція по заповненню.Анкета для електронної візи в Індію

 1. Тип паспорта - звичайний.
 2. Громадянство - вибираємо своє зі списку.
 3. Аеропорт прибуття. Слід уточнити, електронна віза до Індії видається тільки тим, хто прибуває в країну авіаційним транспортом. Тому, до моменту оформлення ви вже повинні знати, в який аеропорт прилетите.
 4. Дата народження.
 5. Наступне поле анкети - адреса електронної пошти, куди прийде підтвердження.
 6. Повторіть ще раз свій Email.
 7. Очікувана дата в'їзду в Індію. Це може бути не менше, ніж через чотири дні від дати заповнення анкети.
 8. Тип візи за замовчуванням зазначений саме той, який нам потрібен (e-TOURIST VISA), тому залишаємо, як є.
 9. Копіюємо символи з картинки, тиснемо кнопку Continue, щоб продовжити.

Читайте також: Незвичайні фестивалі планети

Інструкція по заповненню анкети на візу в Індію, частина II

На наступній сторінці ви побачите повідомлення, що все успішно збереглося, після чого буде йти 15-значний номер анкети (Application ID). Його слід записати. Якщо на якомусь етапі ви захочете перерватися або станеться збій, ви зможете завантажити свою сторінку з уже заповненими даними. Записали? Тепер можна продовжити заповнення анкети на візу до Індії.Анкета для електронної візи в Індію

 1. Прізвище
 2. Ім'я
 3. У наступному рядку потрібно ставити галочку лише у випадку, якщо змінювали прізвище (після заміжжя, наприклад). З'являться ще два поля, в які потрібно ввести попереднє прізвище або ім'я.
 4. Sex - слід вибрати стать: чоловічу, жіночу або, пардон, транссексуальну (є навіть таке).
 5. Місце народження. Вказуйте населений пункт і область англійською мовою, відповідно до загальноприйнятих міжнародним правил написання.
 6. Країну народження вибираємо зі списку.
 7. Номер посвідчення особи. Так, в Україні його поки що немає, тому цей пункт у багатьох викликає питання. Дехто, не довго думаючи, ставить NA, але індійці не завжди розуміють, як це, не мати посвідчення. І через таку дрібницю можна отримати відмову в електронній візі в Індію. Тому, рекомендується в цьому полі вказувати номер ідентифікаційного коду, або ж серію і номер внутрішнього паспорта.
 8. Віросповідання - вибираємо зі списку CHRISTIAN, якщо ви християнин. Перевіряти ніхто не буде, але краще не експериментувати.
 9. Видимі відмітні ознаки (татуювання, шрами). Якщо є - описуємо, якщо ні - пишемо NA.
 10. Освіта. Вибирайте зі списку.
 11. Далі йде ще один, не зовсім очевидний, пункт. Дослівно його можна перекласти як: «Ви набули громадянство з народженням або в результаті натуралізації?». Якщо ваше громадянство не змінювалося або ви народилися в СРСР, слід вибирати By Birth. Якщо ж ви змінювали громадянство, то вибирайте Naturalization, і в графі Prev. Nationality вкажіть, громадянином якої з країн ви були.
 12. «Чи проживаєте ви більше 2-х років в країні, з якої запитуєте візу?» Так/Ні.
 13. Далі йде блок паспортних даних. У першому вікні слід вказати серію та номер закордонного паспорта.
 14. У другому вікні - місце видачі закордонного паспорта. Якщо замість міста у вас вказано номер підрозділу, вказуйте фактичне місто отримання закордонного паспорта.
 15. Дата отримання закордонного паспорта.
 16. Дата закінчення його терміну дії.
 17. Останній пункт - «Чи маєте ви другий закордонний паспорт?». Якщо так - відзначаємо «Yes» і заповнюємо додаткові поля. Якщо ні - вибираємо «No», потім «Save and Continue».

Читайте також: Місця, де здійснюються бажання

Інструкцію з оформлення електронної візи до Індії, частина III

Ще один блок анкети, з персональними даними.Анкета для електронної візи в Індію

 1. Першою йде фактична адреса проживання (вулиця, будинок, квартира). По можливості, намагайтеся скорочувати, оскільки максимальна кількість символів в одному рядку - 35.
 2. Місто проживання.
 3. Область (регіон).
 4. Поштовий індекс.
 5. Країна.
 6. Домашній телефон у міжнародному форматі.
 7. Мобільний телефон.
 8. Наступний невеликий блок - адреса прописки. Якщо вона збігається з фактичною адресою проживання, просто поставте галочку, і продублюються щойно введені вами дані.
 9. Далі йдуть дані батьків. Заповнюємо інформацію про батька: ім'я, громадянство, попереднє громадянство (якщо змінювалося), місто народження, країна народження. Все в точності, як вказували про себе.
 10. Після цього заповнюємо такий же блок про матір.
 11. Вибираємо сімейний стан. Якщо Merried (перебуваєте в шлюбі), тоді аналогічним чином вводимо інформацію про дружину, якщо ні (Single) - переходимо далі.
 12. Наступне питання: «Чи мали ваші предки громадянство Пакистану або, можливо, проживали на його території?». Якщо мали таку необережність - вибирайте «Yes» і описуйте в деталях, хто, коли, навіщо... У цих країн натягнуті відносини, тому іноді краще змовчати на цей рахунок, навіть якщо був такий грішок. Якщо ж ні - з чистою совістю йдемо далі.
 13. Наступними в анкеті слід заповнити дані про місце роботи. Зі списку вибирайте професію, яка найбільше вам підходить.
 14. Назва фірми, в якій працюєте, без лапок. Якщо в попередньому пункті ви вибрали «безробітний», то тут пишіть просто NO. Студентам та домогосподаркам слід вказати місце роботи одного з батьків (для студентів) або чоловіка (для домогосподарок).
 15. Займана посада.
 16. Адреса фірми, в якій працюєте. Безробітні та діти пишуть NO.
 17. Робочий телефон.
 18. Ким працювали до цього. Якщо теперішнє місце роботи у вас перше, залишаєте поле без змін.
 19. Ви служили в армії/працювали в поліції або охороні? Якщо ні - відзначаємо NO і йдемо далі, якщо так - вказуємо необхідну інформацію (місце служби, звання). Потім Save and Continue.

Заповнення анкети на візу, частина IV

Перед нами остання сторінки анкети для отримання електронної візи до Індії, так що налаштуйтеся, ще зовсім трохи.Анкета для електронної візи в Індію

 1. Місця, які плануєте відвідати. Досить вказати місце проживання, наприклад Goa, але якщо хочете - можна вписати і додаткові міста.
 2. Мета візиту, вибираємо зі списку Tourism.
 3. Дата поїздки.
 4. Аеропорт, з якого ви плануєте залишити Індію.
 5. Наступний блок анкети заповнюється у разі, якщо раніше ви вже отримували візу і відвідували Індію. Якщо вибрали Yes, слід вказати адресу проживання (готель), відвідані міста та дані попередньої візи: номер, тип, місце видачі, дату початку дії.
 6. Далі вас запитують, чи відмовляли вам раніше у видачі візи до Індії. Вкажіть причину, якщо таке траплялося.
 7. Через кому вкажіть країни, відвідані вами за останні десять років.
 8. Чи відвідували ви за останні 3 роки країни SAARC. Сюди входять Шрі-Ланка, Непал, Мальдиви, Бангладеш, Афганістан, Бутан і Пакистан. Якщо так - вкажіть назву країни, рік і кількість відвідувань.
 9. Останній блок питань анкети - Reference, який багатьма помилково трактується, як контактні дані для зв'язку в екстрених ситуаціях. Насправді, інформація може використовуватися посольством для перевірки зазначених вами даних. Перевіряють рідко, але, якщо раптом подзвонять вашому «вигаданому індійському другові», і з'ясується, що він вперше про вас чує, то у візі вам, звичайно ж, відмовлять. Тому не потрібно вказувати недостовірні дані. Якщо летите за путівкою, цю інформацію вам надасть турагентство, якщо ж подорожуєте самостійно - можна вказати дані готелю або поставити NA чи NONE.
 10. Останнє, що нам залишилося зробити на цій сторінці, - завантажити фотографію. Вимоги до фото на візу в Індію досить прості. Формат файлу - .jpg, розмір - 5х5 см, об'єм - від 10 кб до 300 кб, роздільна здатність - від 350 до 1000 px. Після завантаження кадруємо фото (якщо необхідно) тиснемо Confirm, потім Save and Continue.

Читайте також: Що можна привезти з Індії

Оформлення візи в Індію, частина V, заключна

Наступний крок - завантаження відсканованої першої сторінки закордонного паспорта. Вона потрібна в форматі .pdf. Розмір - від 10 кб до 300 кб. Завантажили, переконалися, що все коректно відображається, тиснемо Continue.Анкета для електронної візи в Індію

Нашій увазі постане сторінка з усіма введеними раніше даними. Уважно перевірте, якщо виявили помилку, натисніть Modify/Edit, щоб виправити. Якщо все вірно - тисніть Verified and Continue.

Наступна сторінка анкети запропонує нам здійснити оплату, $60. Натиснувши Pay Now, вибираємо тип карти, водимо її дані, тиснемо Proceed. Нічого складного.Анкета для електронної візи в Індію

Завершальний акорд - ви бачите сторінку з підтвердженням успішної оплати і деякими потрібними даними: ваш Application ID, телефон та електронна пошта для контактів. Також вказується, що протягом 72-х годин вам на електронну пошту прийде відповідь. Ну, і попередження, що, мовляв, у разі відмови у видачі візи, гроші вам не повернуть. Сторінку можна роздрукувати, клікнувши на Print Acknowledgement.

От і все, електронна віза до Індії практично у вас в руках, сподіваємося, інструкція щодо заповнення вам допомогла. Коли отримаєте підтвердження на електронну пошту, потрібно буде зайти на той же сайт, у розділ Visa Status, ввести Application ID і номер паспорта. Ви потрапите на сторінку з вашою візою, яку слід роздрукувати і носити з собою протягом всієї подорожі Індією.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар