lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як перевозити тварин у літаку | Світ туризму

Як перевозити тварин у літаку

Якщо ви нерозлучні зі своїм домашнім улюбленцем, то, вирушаючи в далеку подорож, задумаєтесь, чи можна перевозити тварин у літаку. Так можна. Причому, не така вже клопітка ця справа, як здається. Відразу обмовимося, перевозити можна не всіх і не скрізь. Якщо ваше звірятко - удав, тарантул чи інша екзотична живність, то вам відмовлять у перевезенні, або ж вирішувати доведеться в індивідуальному порядку. Тому нижче піде мова про собачок-котиків та інших тварин, що вважаються «одомашненими».

Перш ніж починати збір документів, необхідно уточнити правила ввезення в обрану країну. У деяких є особливі «заморочки» на цей рахунок. Наприклад, в Іспанію, Італію, Швецію і Данію не дозволене ввозити собак бійцівських порід. Країни Євросоюзу не приймають на свою територію кошенят і цуценят до 4 місяців. А у Великобританії, Австралії та Новій Зеландії за найменшої підозри тварину можуть помістити в тривалий карантин, (до 6 місяців). Тому краще заздалегідь уточнити такі моменти на сайті посольства або по телефону.

Документи для транспортування тварин

  1. Міжнародний ветеринарний паспорт, в якому стоїть відмітка про відсутність паразитів (блохи, глисти ...) і запис зі штампом, що підтверджує щеплення від сказу. Останній повинен бути поставлений не пізніше, ніж за 30 днів до вильоту, але не раніше, ніж за один рік до цієї ж дати. Такий паспорт можна отримати в найближчій ветеринарній клініці.
  2. Ветеринарна довідка про стан здоров'я тварини (форма №1). Вона повинна бути видана виключно у державній ветклініці на підставі вищезазначеного паспорта. Довідка дійсна всього три дні, тому заплануйте її отримання за день-два до вильоту.
  3. Ліцензія на вивезення. Видається в кінологічних організаціях тваринам, які не представляють племінної цінності. В основному, подібну довідку вимагають тільки для безпородних чотириногих. Породистим зазвичай досить показати родовід.Кіт у контейнері

Врахуйте, що вивезення тварин для наукових і лабораторних цілей заборонено. Не приймаються до перевезення вагітні тварини, а також брудні і небезпечні. Якщо ваш песик агресивний - не намагайтеся його приспати, транспортування під наркозом також заборонено. Майте на увазі, авіакомпанія не несе жодної відповідальності за здоров'я і життя вашого улюбленця, тому постарайтеся максимально добре підготуватися до цього відповідального кроку.

Підготовка до перевезення

Перш, ніж купувати квиток, потрібно як мінімум за 72 години до вильоту зв'язатися з авіакомпанією і дізнатися, чи є можливість перевезти тварину на обраному рейсі. Це особливо важливо, якщо ви хочете, щоб улюбленець подорожував разом з господарем, в салоні. Компанії, що надають таку послугу, виділяють для цього певну кількість місць, зазвичай від 1 до 4. І якщо ці місця вже заброньовані - то доведеться здавати тварину в багажний відділ або шукати інший рейс. Будьте готові назвати вид, породу, розмір і вагу тварини разом з переносним контейнером. Якщо умови авіакомпанії вам підходять - потрібно відразу ж забронювати місце для свого чотириногого попутника.

У день вильоту вам краще приїхати в аеропорт завчасно. По-перше, потрібно буде пройти додаткові процедури, а, по-друге, так ви зможете зайняти хороше місце в літаку, забезпечивши необхідний комфорт своєму улюбленцю. Поки не почалася реєстрація на рейс, вам потрібно знайти відділ митного ветеринарного контролю. Там оглянуть тварину, перевірять документи, відберуть у вас ветеринарну довідку і видадуть замість неї міжнародний ветеринарний сертифікат.

Приготуйте в дорогу корм і питну воду. За пару годин до вильоту погодуйте підопічного, а безпосередньо перед посадкою постарайтеся знайти місце, щоб вигуляти його. Обов'язково захопіть ветеринарну аптечку.

Як і де перевозять тварин у літакуТварини в літаку

Перевезення в салоні допускається не для всіх тварин. Правила авіакомпаній на цей рахунок відрізняються досить суттєво, від повної заборони до абсолютної свободи, коли маленькому песикові, наприклад, можуть дозволити спокійно гуляти між рядів, якщо на нього немає скарг від інших пасажирів. В основному ж вимоги авіакомпаній зводяться до наступного:

  • Загальна вага вашого улюбленця і контейнера для транспортування не повинні перевищувати 5-8 кілограмів.
  • Максимальна сума висоти, ширини і довжини контейнера - 115 см. При цьому тварина повинна почувати себе вільно, мати можливість встати на весь зріст і розвернутися.
  • Потрібно забезпечити цілісність і достатню герметичність контейнера, щоб звідти не проникали рідини і запахи. На дно слід покласти або насипати абсорбуючий матеріал і переконатися, що є достатній приплив повітря.
  • Навіть якщо сусіднє крісло порожнє - туди не можна ставити контейнер. Його дозволяється тримати тільки на руках або ж під сидінням.
  • Якщо ви звикли літати першим або бізнес-класом, то цього разу доведеться потерпіти, оскільки перевозити тварин можна виключно в економ.
  • Пасажирам з чотириногими заборонено займати місця біля аварійних і запасних виходів.
  • Один пасажир може провозити не більше одного контейнера.

Виняток із загальних правил - службові собаки, які супроводжують людей з обмеженими фізичними можливостями. Вони можуть летіти абсолютно безкоштовно, за умови, що надані документи, які підтверджують інвалідність і необхідність собаки-поводиря, а на тварину одягнені намордник і нашийник.Пес в літаку

Якщо ваш вихованець не підходить під вищевказані параметри або ж ви летите з авіакомпанією, яка категорично забороняє перевозити тварин в салоні літака, то доведеться здати улюбленця в багаж. Не хвилюйтеся, це цілком комфортний і безпечний спосіб.

Вимоги до контейнера майже такі ж, за винятком обмежень за розміром і вагою. Бажано прикріпити до нього іменну бирку з контактними даними на випадок втрати багажу в аеропорту. Якщо передбачається тривалий переліт, то вам повинні дозволити відвідувати свого чотирилапого для підгодівлі. Тільки не перестарайтеся, краще давати йому побільше пити, а погодувати вже після того, як стрес польоту залишиться позаду.

Вартість перевезення тварин у літаку

Незалежно від того, подорожує ваш друг в салоні чи вантажному відсіку, плата за нього зазвичай стягується аналогічно, як за додатковий багаж. У всіх авіакомпаній свої методи розрахунку, тому ми можемо навести лише орієнтовні розцінки. Перевезення тварини до 8 кг обійдеться приблизно в 50 доларів. Від 8 до 25 кг - 100 доларів. Від 25 до 40 кг - 200 доларів. Якщо ж вага перевищує 40 кг - то, швидше за все, доведеться купувати повноцінний квиток з місцем.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар