lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як подолати страх перед польотом (аерофобію) | Світ туризму

Як подолати страх перед польотом (аерофобію)

Ми любимо подорожувати, насолоджуватись відпочинком і відкривати нові країни. Непереборною перешкодою для завзятого туриста може стати боязнь літаків, або аерофобія. Відчуття дискомфорту, неспокою, загальне нездужання, нудота - це лише частина симптомів, які вказують на те, що ви відчуваєте страх перед майбутнім польотом. Деякі заглушають його за допомогою алкоголю, інші «присипляють» себе, прийнявши дозу снодійного, а багато хто просто відмовляється від перельотів.

За статистикою, кожна третя людина боїться подорожувати літаком. Цей страх може розвинутися як на підставі власного сумного досвіду, відчуттів при зльоті, посадці і турбулентності, так і просто під враженням побаченої в новинах авіакатастрофи. Дотримуючись наших порад, ви зможете подолати страх перед польотом.

1. Знання - найкращі ліки від нав'язливих страхів. Поцікавтеся статистикою, переконайтеся, що літак - найбезпечніший вид транспорту. Якщо вас лякає турбулентність - дізнайтеся більше про це явище, яке, насправді, не може заподіяти ніякої шкоди пасажирам транспортного судна.

2. Якщо страх настільки сильний, що ви не можете впоратися з ним самостійно - зверніться до фахівців. Деякі авіакомпанії проводять спеціальні тренінги, де показують будову літака, його системи безпеки, моделюють різні ситуації. Досвідчені психологи за 3-5 днів позбавляють від аерофобії 98% людей, що звертаються з цією проблемою.

3. За день до майбутнього польоту відвідайте спа-салон, займіться йогою, медитацією чи іншими процедурами, що допоможуть розслабитися. Непогано допомагає музична терапія.Як подолати страх перед польотом

4. Тим, хто одного разу пережив авіапригоду, важливо пам'ятати, що «раз на раз не приходиться». Живіть сьогоденням, один прикрий інцидент зовсім не означає, що так буде постійно. Цього разу точно все пройде гладко.

5. Заспокійливі препарати, навіть звичайна валер'янка, допоможуть впоратися зі стресом перед польотом. Важливо не перестаратися, а краще попередньо проконсультуватися з лікарем.

6. Приїжджайте в аеропорт завчасно, так ви зможете пройти реєстрацію без зайвого нервування. Вибираючи місце в літаку, намагайтеся сідати в передній частині салону, де менше відчувається турбулентність. Аерофобія нерозривно пов'язана з боязню висоти, тому розглядання через ілюмінатор хмаринок, що пропливають внизу, буде вищим ступенем мазохізму. Краще сідайте на проході і уявіть, що ви не в літаку, а в автобусі.Як подолати страх перед польотом

7. Намагайтеся літати з компанією. Якщо поруч з вами буде сидіти близька людина, не соромтеся стискати її руку в моменти найбільшої напруги (зліт, посадка, турбулентність). Подорожуючи поодинці, не бійтеся звернутися за допомогою до екіпажу. Їм не звикати заспокоювати схвильованих пасажирів.

8. Кращий спосіб подолати страх перед польотом - проспати його. Тому намагайтеся не пити каву перед посадкою, можна навіть прийняти трохи снодійного.

9. Відволікайте свій мозок від неприємних думок. Подивіться фільм, послухайте музику, почитайте книгу або займіться розгадуванням кросвордів.

10. Насолоджуйтесь польотом. Оцініть смак страв, які подають на борту, замовте собі склянку хорошого віскі чи вина. Подивіться на компанію безтурботних туристів, що летять на відпочинок. Постарайтеся перейняти їх позитив. Це допоможе не тільки подолати страх перед польотом, але й підніме вам настрій.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар