lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як правильно спакувати валізу | Світ туризму

Як правильно спакувати валізу

Збираючись у відпустку, стає зрозуміло, що куплена «з запасом» валіза не вміщає й половини необхідного. Що ж, доведеться освоїти науку, або навіть мистецтво правильної упаковки і згадати старий добрий «Тетріс». Це дійсно схоже на мистецтво. Якщо компактно скласти речі до валізи і раціонально використовувати її простір, можна заощадити до 40-50% об'єму.

Перш, ніж приступити до укладання, потрібно розкласти майбутній багаж на дивані або ліжку, жахнутися від його кількості, і приступити до сортування, прибираючи все зайве.

Беремо тільки найнеобхідніше

  • Уважно вивчіть інформацію про майбутнє місце відпочинку. Чим буде обладнаний готельний номер? Часто це дозволяє залишити вдома такі предмети, як фен, праску, рушники, шампунь, гель для душу ...
  • Якщо в готелі є пральня, нема чого везти з собою білизну і сорочки на кожен день. Це заощадить купу місця у валізі.
  • Зверніть увагу на клімат і прогноз погоди. Збираючись в середині серпня до Єгипту, деякі туристи примудряються прихопити кілька теплих кофт і навіть курток, «про всяк випадок».
  • Особливо делікатні речі, які потребують спеціального догляду або ретельного прасування, залиште висіти в домашній шафі, цілішими будуть. Вибирайте тільки практичний одяг.
  • Якщо ви не збираєтеся на безлюдний острів, пам'ятайте, що багато речей можна купити на місці. Заодно поновите гардероб і відчуєте смак шопінгу.Туристка з валізами

Звернули увагу, як на очах розтанула гора складених на дивані речей? Цим ми не тільки заощадили місце у валізі, але і уникли зайвої ваги багажу. Ось тепер прийшов час правильно спакувати валізу.

Як компактно скласти речі до валізи

1. Забудьте про акуратні прямокутні стопочки футболок і светрів. Так уже давно ніхто не робить. Скручуйте весь одяг у валики. Так він займає мінімум місця і, як не парадоксально, менше мнеться. З таких валиків робимо на дні валізи перший шар, який надійно захистить крихкі предмети.

2. Не намагайтеся скласти все взуття попарно, набагато компактніше буде упакувати кожен черевик в окремий пакет і помістити на дні і уздовж стінок, попередньо заповнивши їх дріб'язком типу шкарпеток і кулькових дезодорантів. І місце економимо, і туфлі зберігаємо від деформації.

3. За таким же принципом заповнюємо нижньою білизною чашечки бюстгальтерів.
Крихкі речі потрібно скласти в центр валізи, надійно ізолювавши одна від одної. Зверху укладаємо найлегші речі. Можна валиками або класичним способом.

4. Улюблену косметичку краще залишити вдома, а предмети з неї дрібними партіями укласти в герметичні пакети та заповнити ними вільні місця.

5. Ремені, краватки, проводи й інші довгі та гнучкі речі не скручуємо в жмут, а укладаємо вздовж бортів валізи.

6. Якщо везете штани, сорочки, піджаки, і хочете, щоб вони не сильно пом'ялися, - можна скористатися наступним способом укладання. Верхню частину брюк укладіть уздовж валізи, штанини залиште поки висіти за її бортом. Другі штани (або джинси) складіть так само, тільки в протилежний бік. Всередину цього «гнізда» слід компактно скласти піджак і сорочки. А потім накриваємо це все добро штанинами брюк, забезпечивши йому цілковиту неушкодженість. Детальніше цей процес можна подивитися на наступному відео.

7. Досвідчені туристи радять використовувати для перевезення одягу спеціальні вакуумні пакети. Це значно знижує об'єм речей і запобігає їх пошкодженню. Єдине застереження: якщо на місці відпочинку не знайдеться пилососа, то перед зворотною дорогою доведеться гарненько потанцювати на валізі, щоб упакувати все те, що з такою легкістю помістилося вдома.

8. Ніхто не застрахований від втрати багажу, коли ваша акуратно упакована валіза полетить в один бік, а ви - в інший. Щоб не залишитися в одному лише дорожньому одязі, рекомендується скласти кілька найнеобхідніших предметів до ручної поклажі.

Навіть тепер, знаючи, як правильно спакувати валізу, не слід набивати її «під зав'язку». Адже потрібно залишити запас місця на сувеніри та покупки, які додадуться на зворотному шляху.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар