lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як правильно засмагати | Світ туризму

Як правильно засмагати

Прекрасне літо, яскраве сонце, безкрає море, гарний піщаний пляж - як же довго ми цього чекаємо і про це мріємо! І, звичайно ж, будь-який відпочинок на пляжі супроводжується отриманням гарної засмаги. В ідеалі. Насправді ж нерідко все закінчується обгорілою шкірою, безсонними ночами, а іноді й температурою, що піднялася внаслідок сонячних опіків. Саме тому треба знати, як правильно засмагати.

Для того, щоб уникнути опіків і набути рівномірної засмаги, необхідно всього лише дотримуватися кількох простих правил.

Підготовка шкіри

Ультрафіолет справляє вкрай негативний вплив на шкіру, висушуючи її. Тому варто заздалегідь підготувати її до контакту з променями сонця. А допоможуть у цьому зволожуючі і живильні креми, якими потрібно користуватися за деякий час перед поїздкою до моря.

Якщо у вас сильно чутлива шкіра, краще за 2-3 тижні до відпустки відвідати солярій. Двох-трьох разів по 5 хвилин буде достатньо для того, щоб клітини звикли до ультрафіолету і легше перенесли зустріч з палючим сонцем. Так, до початку відпочинку ваша шкіра придбає легкий золотистий відтінок - ймовірність обгоріти істотно знизиться, а засмага буде лягати рівномірніше. Та й ви з самого першого дня будете виглядати привабливо.Як правильно засмагати

Сонцезахисні креми

На початку відпустки використовуйте крем з великим вмістом компонентів SPF та/або UVA. Через кілька днів можна змінити його на більш слабкий рівень захисту. Найбільш чутливі місця, які швидше за все обгоряють - ніс, плечі, груди, їх потрібно змащувати з особливою ретельністю.

Розрізняють 2 типи сонцезахисних кремів: одні блокують сонячне випромінювання, інші його екранують. Так, крем, який екранує промені сонця, при контакті зі шкірою утворює особливу плівку, яка поглинає шкідливе ультрафіолетове випромінювання. Більшість видів такого крему захищають тільки від одного типу УФ-променів: А чи В. А інший пропускають, і в цьому їх недолік. Блокуючі креми відбивають сонячні промені. Ефективні вони і для випромінювання типу А, і для типу В. Існують також креми з водовідштовхувальним ефектом - вони захистять вас навіть при попаданні на шкіру води.

12 правил, які допоможуть вам правильно засмагати:

1. Оптимальний час для засмагання - від сходу сонця максимум до полудня, потім з 16 вечора і до заходу. В обідній час сонячні промені найбільш агресивні, і перебування під ними в цей час призводить до отриманням опіків і сонячного удару. Як би не було зручно засмагати в цей час, утримайтеся від спокуси.

2. Починати варто з 5-10 хвилин на сонці, щодня нарощуючи час, проведений під відкритими сонячними променями. Решту часу проводьте під парасолькою або в тіні дерев. Так ви отримаєте рівну засмагу, а шкіра не почне лущитися через кілька днів.

3. Перед засмагою не варто користуватися туалетними водами, ефірними маслами, кремами на основі мінеральних жирів.

4. Лягайте таким чином, щоб сонце гріло вам стопи ніг, тобто його промені падали уздовж всього тіла. Голову трохи підніміть - таким чином, світло не буде бити в очі, а шия, навпаки, відкриється і буде засмагати.

5. Кожні 10 хвилин змінюйте положення, повертаючись до сонця іншою стороною тіла.

6. Кожні 20 хвилин купайтеся в море, річці, басейні або приймайте душ, залежно від місця, в якому ви засмагаєте.Як правильно засмагати

7. Існує думка, що мокра шкіра краще «вбирає» засмагу. Це вірно, але щоб вона лягла рівномірно, необхідно промочувати тіло рушником, щоб на шкірі не залишалося великих крапель води. Краплі виконують роль лінзи і притягують ультрафіолет. Таким чином, в місцях скупчення крапель засмага буде проявлятися виразніше, а тіло наче покриється темними цятками - на світлій шкірі це видно досить чітко.

8. Найкраще приймати сонячні ванни через 1-2 години після їжі, так організм легше переносить стрес зустрічі з ультрафіолетом.

9. Щоб уникнути сонячних ударів, обов'язково вдягайте на пляж головний убір: кепку, капелюх, панаму та ін.

10. Будьте обережні з сонцезахисними окулярами, не засмагайте в них, інакше залишаться малопривабливі сліди навколо очей.

11. На море ви засмагнете швидше, ніж біля басейну. Морська вода сильніше притягує сонячні промені.

12. Для того, щоб отримати ідеальну, рівну і насичену засмагу, необхідно провести на морі не менше 2 тижнів. А людям зі світлим відтінком шкіри - до місяця.Як правильно засмагати

Догляд за шкірою

Як уже згадувалося, сонячне випромінювання сушить шкіру, тому необхідно її живити і зволожувати за допомогою кремів. Крім того, пару разів на тиждень користуйтеся скрабом, щоб видалити ороговілі мертві клітини шкіри. Якщо у вас чутлива шкіра - скоротіть використання скрабу до одного разу на тиждень.

Як зберегти засмагу?

Отримати гарну засмагу - це тільки половина справи. Адже буквально через тиждень вона уже почне «злазити». Для того, щоб продовжити життя красивому відтінку шкіри, пийте морквяний сік, їжте жовті та помаранчеві фрукти. Не забувайте користуватися живильним кремом, зволожуйте шкіру. Збризкуйте тіло термальною водою. Користуйтеся спеціальними косметичними засобами, які допомагають зберегти шоколадний відтінок шкіри.

Користуючись вищеописаними порадами, ви зможете правильно засмагнути і істотно зменшите ризик опіків. Ніжного і ласкавого вам сонця! Нехай засмага лягає рівно, а відпочинок подарує найкращі враження!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар