lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як пройти електронну реєстрацію на літак | Світ туризму

Як пройти електронну реєстрацію на літак

Подорож і пов'язаний з нею переліт - завжди хвилююча і приємна подія, яка затьмарюється лише тривалим очікуванням в аеропорту. Дізнавшись, як пройти електронну реєстрацію на літак, ви зможете забути про черги.

Ще кілька років тому це здавалося фантастикою. Зараз же, завдяки технологіям, все більше авіакомпаній надають подібну послугу. У першу чергу, це вигідно їм самим, оскільки скорочуються операційні витрати на обслуговування пасажирів в аеропорту. І, звичайно ж, це вигідно нам, оскільки ми економимо дорогоцінний час.

Як пройти електронну реєстрацію на літак

Ще перед бронюванням квитка варто дізнатися в авіакомпанії, чи надає вона послугу електронної реєстрації, і коли вона стартує. Як правило, процес починається за добу до вильоту, але деякі авіакомпанії відкривають реєстрацію за кілька днів або навіть тижнів. Закінчується електронна реєстрація за 45-120 хвилин до вильоту.

Процес абсолютно нескладний. Насамперед потрібно зайти на сайт авіакомпанії, знайти там потрібний розділ. Він також може називатися «Реєстрація на рейс» або «Онлайн реєстрація». Перше, що ви побачите, будуть правила реєстрації. Можете прочитати або просто прокрутити вниз і поставити галочку, що ознайомлені та згодні.Черга в аеропорту

Тепер ви опинитеся на сторінці, де буде потрібно ввести номер броні і ваші паспортні дані. Робіть це уважно, перевіряйте двічі, щоб не припуститися помилки.

Наступний крок - вибір місця в літаку. Перед вами буде схема розташування крісел у салоні, вам потрібно тільки клікнути на обраному. Не дивуйтеся, що деякі місця будуть неактивні. Зазвичай, це передній ряд, призначений для пасажирів з дітьми, ряди біля аварійних виходів і місця, які встигли зайняти інші пасажири.

Підтвердивши місце, перед вами з'явиться вся раніше введена інформація. Звіряємо ще раз правильність і тиснемо «підтвердити» (або «зареєструвати»). Вас автоматично перекине на сторінку з вашим посадочним талоном, який потрібно буде роздрукувати. Ось, власне, і все, що потрібно зробити, щоб пройти електронну реєстрацію на літак.

Приїхати в аеропорт все одно потрібно з запасом (хоча б за годину). Якщо з багажу при вас лише ручна поклажа - можете гордо пройти повз натовп біля стійки реєстрації і попрямувати на контроль безпеки. Якщо є додаткова валіза - можна здати її у відділі прийому багажу або на стійці реєстрації.Черга в аеропорту

У чому переваги електронної реєстрації на літак

Економія часу в аеропорту. Ви приїжджаєте з уже роздрукованим посадочним талоном, проходите контроль безпеки і відразу ж йдете на посадку. Вільний час можна провести в Duty Free, наприклад.

Вибір місця. Це особливо важливо, якщо подорожуєте компанією в кілька людей і хочете розміститися поруч. Якщо проходити звичайну реєстрацію, то цілком імовірно, що такої кількості вільних місць поруч вже не виявиться.

Надійність. Навіть якщо ви втратите посадочний талон, в базі вже є ваші дані, і ви без проблем зможете роздрукувати новий документ в аеропорту.

Недоліків же, як таких, немає. Тому, одного разу дізнавшись, як пройти електронну реєстрацію на літак, ви більше не захочете витрачати час у чергах.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар