lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як пройти контроль безпеки в аеропорту | Світ туризму

Як пройти контроль безпеки в аеропорту

Досвідчений ви турист, чи мандрівник-початківець, ніхто не застрахований від непередбаченої затримки під час проходження контролю. Зазвичай це буває через просту неуважність. Наступні 10 порад допоможуть уникнути неприємностей і втрати часу.

1. Відкладіть металеві предмети

Приготуйте всі металеві предмети, навіть ті, які, як вам здається, не мають значення. Ключі, ремені, монети, навіть браслети, все має бути складено в окремий ящик для проходження контролю. Не варто привертати до себе увагу писком металодетектора.

2. Одягайтеся відповідно

Якщо ви носите чобітки на платформі і довге пальто, будьте впевнені, вас попросять зняти і те, і інше. Вибирайте для польоту взуття на плоскій підошві і коротку куртку, яку легко зняти.

3. Тримайте напоготові ґаджети

Всі електронні пристрої, такі як телефони, ноутбуки, планшети, камери та інше повинні пройти рентгенівський контроль. Їх потрібно скласти в пластиковий лоток і бути готовим, що вас можуть попросити включити будь-який з них і продемонструвати працездатність. Якщо ви не замаскували бомбу під фотоапарат - боятися нічого.Контроль безпеки в аеропорту

4. Не намагайтеся пронести напої

Будь-які речовини, що мають властивості рідин, заборонені в салоні. Це не тільки напої, а й дезодоранти, креми, масла, пасти та інше. Дозволяється пронести до 100 мл рідини, упакованої з дотриманням усіх вимог.

5. Попередьте про металеві імпланти

Якщо такі є, попередьте про них перед проходженням через металодетектор. Не зайвим буде мати при собі рентгенівський знімок.

6. Будьте готові до огляду

Якщо вас попросять пройти в спеціальну кімнату для особистого огляду - не варто панікувати, зберігайте спокій. Це зовсім не означає, що ви здалися співробітнику підозрілим. Досить часто проводяться вибіркові огляди, це як лотерея. Як правило, все обмежується перевіркою паспорта і поверхневим оглядом речей.Контроль безпеки в аеропорту

7. Не закривайте багаж на замок

Вас завжди можуть попросити відкрити валізу або сумку, тому не замикайте їх до проходження контролю безпеки.

Читайте також: Допустима вага багажу в літаку

8. Ніяких гострих предметів

В'язальні спиці, голки для вишивання, манікюрні ножиці - все це підпадає під категорію колючо-ріжучих предметів, які не можна везти в ручній поклажі. Упаковуйте їх заздалегідь в основний багаж.

9. Тримайте в руках документи

Паспорт та посадковий талон можуть попросити пред'явити на кожному з етапів проходження контролю. Тому тримайте їх під рукою.

10. Ліки тільки за рецептом

У ручній поклажі можна перевозити ліки та спеціальне харчування (для діабетиків, наприклад). Їх потрібно упакувати окремо і показати виписаний лікарем рецепт.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар