lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як уникнути крадіжки під час подорожі | Світ туризму

Як уникнути крадіжки під час подорожі

Крадіжки майна та пограбування туристів відбуваються досить часто, і це може трапитися навіть у найбезпечніших містах світу. Уникнути подібних інцидентів допоможуть наступні 10 порад.

1. Маскуйтесь

Намагайтесь на справляти враження типового туриста. Не демонструйте цінних речей, що можуть привернути увагу. Фотоапарат носіть у сумці, а не на шиї. Не перераховуйте гроші на людях.

2. Вибирайте безпечне житло

Досить часто крадіжки відбуваються саме в тому місці, де ви зупинилися. Тому заздалегідь читайте відгуки про обраний готель чи хостел, не соромтеся запитати на профільних форумах, чи бували там випадки крадіжки. Віддавайте перевагу закладам, в яких номери обладнані сейфом. В гіршому випадку, він повинен бути хоча б на рецепції.

3. Надійно ховайте гроші

Найкраще брати з собою в подорож кредитну карту, дорожні чеки і трохи готівки. Завжди тримайте їх при собі і не діставайте на людях. Докладніше можна почитати в статті про те, як сховати гроші у подорожі.Крадіжка гаманця

4. Носіть з собою якомога менше речей

Якщо збираєтеся на екскурсію чи виходите повечеряти, беріть лише найнеобхідніше і невелику суму грошей. Подумайте, що вам дійсно буде потрібно. Решту залишіть у сейфі. Так ви зможете спокійно насолоджуватися відпочинком, замість того, щоб наглядати за купою цінних речей.

5. Слідкуйте за рюкзаком

Носіть рюкзак або сумку таким чином, щоб вони були у вас на очах і під контролем. Рюкзак за спиною значно спрощує завдання злодюжкам. Слідкуйте, щоб сумки були закриті. Коли зупиняєтеся відпочити, не відходьте від речей, тримайте їх у полі зору. У ресторані не вішайте сумку на спинку стільця. Покладіть її на вільне місце або на підлогу, в безпосередньому контакті з ногами.

6. Слідкуйте за валізою

Якщо ви подорожуєте на автобусі міжнародного сполучення, водій повинен видати квитанції на кожен предмет, поміщений у багажник, особливо якщо по дорозі передбачаються зупинки. Переконайтеся, що водій вимагає пред'явити ці квитанції під час видачі багажу. Так ви будете впевнені, що ніхто з попутників не піде з вашою валізою.

7. Рахуйте і перераховуйте

Вирушаючи за покупками, особливо на ринок, не забувайте, що у вас в телефоні є калькулятор. Недостатньо добре знайомі з місцевою валютою туристи - чудова принада для шахраїв. Особливо уважними слід бути, якщо маєте обміняти валюту.Грабіжник з пістолетом і шаблею

8. Навчіться запобігати неприємностям

Поговоріть з місцевими жителями або дізнайтеся в турагенції, яких місць слід уникати і які найпоширеніші способи шахрайства і крадіжок у даній місцевості. Часто небезпеки підстерігають туристів там, де вони цього зовсім не чекають. У Ріо-де-Жанейро і Найробі, наприклад, чи не найбільшу загрозу становлять маленькі безпритульні. Якщо плануєте самостійну прогулянку, краще здійснювати її вдень, в людних районах. Ввечері та вночі не сходьте з освітлених вулиць.

9. Не губіться

Якщо заблукали і опинилися в підозрілому місці - не поспішайте панікувати і питати дорогу в першого-ліпшого. Невпевнений і дезорієнтований турист - що може бути краще для грабіжників? Тому, перш, ніж вирушати досліджувати околиці, ретельно вивчіть карту міста.

10. Будьте пильні

Тримайте ніс за вітром. Звертайте увагу на такі, здавалося б, дрібниці, як випадкові поштовхи, на людей, які підходять занадто близько і задають дивні питання. Все це може бути ознакою відволікання вашої уваги. Помічайте людей, що спостерігають за вами здалеку чи з іншого боку вулиці. Якщо зловмисники побачать, що ви тверезі, уважні і впевнені в собі - то вирішать почекати більш розслаблену здобич.

Ці поради не варто сприймати, як догму, і перетворюватися на параноїка. Просто нехай це увійде в звичку і ви самі не помітите, як такі нескладні правила допоможуть не просто уникнути крадіжки під час подорожі, а й стануть частиною вашого безпечного відпочинку і не будуть заважати вам отримувати від нього лише задоволення.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар