lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як відрізнити китайця від японця чи корейця | Світ туризму

Як відрізнити китайця від японця чи корейця

Плануючи подорож до Азії, не можна просто відмахнутися від цього питання, мовляв, всі вони на одне лице. По-перше, вони чомусь ображаються, якщо їх плутають, а по-друге, відмінності все-таки є, і зараз ми спробуємо розібратися, в чому вони полягають.

Жителі західних країн, до яких себе зараховуємо й ми, звикли за замовчанням вважати всіх «вузькооких» китайцями. Напевно, тому, що їх більше за всіх, причому, не тільки в Китаї, а майже у всіх країнах. Часом це призводить до казусів, а то й скандалів, як сталося, наприклад, з фільмом «Мемуари гейші», де на ролі японок були запрошені китайські актриси.

Не заперечуватимемо, на перший погляд, відмінності між китайцями, японцями і корейцями незначні. Однак, заглибившись у їх культуру, ви будете здивовані, що навіть усередині однієї країни (особливо у випадку з Китаєм) існує безліч регіонів, жителі яких відрізняються зовнішністю від інших.

Фізіологічний аспект

Японці, як правило, нижчі за інших азіатів. Їх шкіра світліша, форма обличчя більш видовжена, розмір рота - менший, а носи, навпаки, більші. Очі трохи витрішкуваті, а відстань між ними і бровами - мінімальна. Японець з вусами - дуже велика рідкість, вони у них просто не ростуть.Різниця між японцями, китайцями та корейцями

Китайці вищі, ніж японці, відтінок шкіри у них самий темний. Обличчя майже круглі, з яскраво вираженими вилицями. Більш вигнуті брови надають їх очам мигдалеподібної форми.

Корейці відрізняються більш грубими рисами, з майже квадратними вилицями і найвужчими очима. На цьому тлі чітко виділяються їх невеликі і тонкі носи. Ще у них маленькі долоні. Непорозуміння може полягати в тому, що зараз Південна Корея переживає «пластичний бум», і безліч жінок роблять собі дитячі лялькові обличчя, що робить їх більше схожими на японок.

Психологічні особливості

Відрізнити китайця можна за шумом. Говорять вони голосно, а сміються ще голосніше. Не дарма мандаринський діалект вважається самим «дзвінким» серед усіх азіатських мов. Японці - більш «тиха» нація. Це скромні тихоні, не схильні до бурхливого прояву почуттів. Коли вони їдять - ніколи не зрозумієш, чи подобається їм подане блюдо. Особливістю корейської вимови є підвищення тону в кінці фрази, що дозволяє відрізнити їх, навіть не знаючи мови.Різниця між японцями, китайцями та корейцями

Читайте також: Національні особливості етикету

Зовнішні ознаки

Мода і макіяж - ще один чинник, який допомагає відрізнити китайця від японця і корейця. Жителі Країни, де сходить сонце, найбільш консервативні в питанні одягу. Вони віддають перевагу стриманому стилю, стежать за собою. Японки навіть вдома користуються макіяжем, часто відбілюють шкіру і люблять накладні вії.

Китайці одягаються, скоріше, на західний манер. Не завжди виходить вдало, але їх це не обходить. Жінки тут майже не користуються косметикою, а чоловіки полюбляють спортивні костюми місцевого виробництва.

Кореянки не зловживають макіяжем, віддаючи перевагу натуральним образам. Корейці люблять практичний одяг, джинси і кросівки - майже місцева уніформа.

Приблизно так усе виглядає в теорії. А на практиці навчитися безпомилково відрізняти китайця від японця або корейця можна, лише подорожуючи цими країнами і спілкуючись із їх жителями.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар