lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як відвідати музеї безкоштовно (або зі знижкою) | Світ туризму

Як відвідати музеї безкоштовно (або зі знижкою)

Під час подорожі Європою, вам будуть зустрічатися музеї, які не можна пропустити. Вхідні квитки в них можуть коштувати досить дорого, що доволі відчутно позначається на кінцевому бюджеті поїздки. Наступні п'ять порад допоможуть здійснювати безкоштовне відвідування музеїв, або, принаймні, з хорошою знижкою.

1. Дні з вільним входом

Багато музеїв, такі, як Прадо або Лувр, пропонують безкоштовне відвідування в певні дні. Щоб не прогадати, краще заздалегідь зайти на сайт і дізнатися день і час вільного входу.

Зазвичай такі акції проходять ближче до вечора. Наприклад, Прадо відкритий для безкоштовного відвідування з 18 до 20 по буднях, і з 17 до 19 по вихідних.

2. Дні відкритих дверей

Найвідоміші приклади - Ніч Музеїв та Міжнародний день музеїв. У такі дні практично всі заклади відкривають двері для безкоштовного відвідування.

Якщо плануєте взяти участь у подібному заході, потрібно заздалегідь скласти план і продумати маршрут, щоб не втрачати час на переїзди з одного музею в іншій. Будьте готові до великого напливу відвідувачів у ці дні.Безкоштовне відвідування музею

3. Користуйтеся своїм статусом

У більшості музеїв безкоштовний вхід для наступних категорій:

  • студенти і викладачі;
  • пенсіонери;
  • інваліди;
  • екскурсійні гіди;
  • представники преси;
  • мистецтвознавці та музейні працівники.

Якщо ви належите до однієї з категорій - не забудьте посвідчення.

Громадяни Європейського Союзу молодші 26 і старші 65 років мають право безкоштовно відвідувати практично всі музеї на території ЄС. Школярі також рідко платять за вхід.

Читайте також: Чому в музеях не можна фотографувати зі спалахом

4. Музейний абонемент

Його можна купити в будь-якій європейській столиці і в багатьох туристичних містах. Спеціальна карта-перепустка дає право відвідування майже всіх музеїв і пам'яток в межах вибраного населеного пункту. Приклади: Paris Museum Pass, Visit Berlin, Venice Museum Card.Безкоштовне відвідування музею

Переваги покупки абонемента:

  • значна економія коштів, особливо, якщо заплановано відвідування багатьох музеїв;
  • економія часу, оскільки не доведеться кожного разу стояти в черзі за квитком.

Купити такий абонемент можна з дому, через Інтернет, або вже на місці, в інформаційно-туристичних центрах. Термін їх дії різний, зазвичай від 2 до 6 днів. Вибирайте той, який найкраще вписується в ваш маршрут. Майте на увазі, дія абонемента поширюється тільки на постійно діючі виставки, за тимчасові доведеться заплатити окремо. Починайте похід по музеях з самого ранку, щоб використати можливості абонемента по-максимуму.

5. Дисконтні картки

Існує безліч дисконтних програм, які передбачають як знижки на квитки, так і безкоштовне відвідування музеїв та інших закладів. Таку карту можна купити, виграти або отримати безкоштовно в інформаційно-туристичних центрах.

Пам'ятайте, що багато музеїв закриті по певних днях, тому намагайтеся завчасно дізнаватися розклад і планувати свій маршрут.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар