lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як вибрати найкращі місця в літаку | Світ туризму

Як вибрати найкращі місця в літаку

Начебто і переліт був недовгим, а відчуття таке, ніби провели добу в переповненій маршрутці. Знайома картина? Просто ви сиділи не в тому кріслі. Ми розповімо, які місця в літаку краще вибрати, щоб переліт пройшов максимально комфортно.

Ви, певно, будете розчаровані, але ідеального місця в літаку, на жаль, не існує. Все залежить від ваших уподобань, тому ми розглянемо всілякі варіанти, а ви вже вирішуйте, що вам найбільше до душі.

Місця в першому ряду

У першого ряду багато переваг. Почнемо з того, що перед вами немає сидінь, а значить, ніхто не буде впиратися вам в коліна відкинутою спинкою. Навіть найвищі пасажири зможуть спокійно простягти ноги і розслабитися в зручній позі. Їжу та напої ви отримаєте першими, а значить, зможете вибрати з усього наявного асортименту.

Туристам з маленькими дітьми тут буде особливо зручно, оскільки прямо навпроти них знаходяться місця для дитячих колясок. До того ж, звідси рукою подати до вбиральні. А після посадки у пасажирів першого ряду є всі шанси опинитися першими біля виходу.

Тепер про недоліки, куди ж без них. З вищезазначених причин, місця в першому ряду літака вибирають подорожні з дітьми. А це означає, що може не вийти не лише виспатися, але і розслабитися. У близькості до туалету також є свої «переваги» у вигляді постійної черги і грюкання дверима.

Таким чином, місця на першому ряду в літаку краще вибрати:

  • високим людям;
  • пасажирам з дітьми;
  • тим, хто поспішає скоріше вийти;
  • ну і тим, для кого якість перельоту нерозривно пов'язана з асортиментом того, «чим годували».Стюардеса в літаку

Партер

Мова йде про крісла в передній частині салону. Вони мають всі плюси і мінуси переднього ряду, за винятком відсутності сидінь попереду. Відповідно, вибирати ці місця в літаку слід всім вищезгаданим категоріям, за винятком «велетнів». Варто, мабуть, згадати ще про одну особливість носової частини: тут найменше відчувається турбулентність. Адже не дарма бізнес-клас розташований саме тут.

Золота середина

Крісла в середині салону не виділяються якимись значущими перевагами і недоліками. Туалети далеко, але тут, як кажуть, справа смаку. А от на що варто звернути увагу, так це на той факт, що саме в цій частині розташовані двигуни, які будуть дратувати занадто вразливих пасажирів. До того ж, вид з ілюмінатора буде частково або повністю закритий крилом.

Гальорка

Місця в хвості літака небезпідставно вважаються найменш комфортними, адже саме тут найбільше відчувається турбулентність. До того ж, знову-таки, близькість туалету з незмінними чергами. Особливо варто уникати останнього ряду, адже там спинки можуть не відкидатися зовсім або мати обмежений кут нахилу. Ну і найгірша новина для гурманів: поки стюардеси доберуться до останніх рядах, вибір страв і напоїв може неабияк порідіти.

Однак, крісла в задній частині салону не зовсім безнадійні. По-перше, вибравши місце в хвості літака на незаповнений рейс, у вас є можливість захопити, крім свого крісла, ще й сусідні, порожні, і простягтися на весь зріст, усім на заздрість. По-друге, «корма» вважається найбільш безпечною частиною літака, тому в разі аварії у вас буде більше шансів вижити.

Читайте також: Чому падають літаки

Вид з вікна чи свобода пересування?

Більшість пасажирів, розмірковуючи, які місця в літаку краще вибрати, віддають перевагу кріслам біля ілюмінаторів. Безперечно, спостерігати за хмарами і містами, що мелькають внизу, дуже захопливо. У вас всього один сусід, та й від того, при бажанні, можна відвернутися, зробивши вигляд, що спите. Тут комфортно читати книгу при денному світлі, не потрібно нікого випускати-пропускати.В салоні літака

Однак, ця медаль має й інший бік. Якщо вам закортить вийти до вбиральні або просто розім'ятися, доведеться турбувати відразу двох людей. А, сидячи на проході, можна не боятися випрямити ноги і вставати з обраного місця, коли заманеться. Після посадки не доведеться чекати, поки вийдуть сусіди. Плюс, у вас не буде почуття скутості з усіх боків, що особливо важливо для людей, які страждають на клаустрофобію.

Місця на середньому кріслі зазвичай вибирають комунікабельні люди, адже тут є шанс потеревеніти відразу з двома сусідами. Навіть якщо той, що сидить біля ілюмінатора, зробить вигляд, що спить, то бідолаха на проході нікуди не дінеться.

Місця біля аварійних виходів

Багато досвідчених туристів обирають саме ці місця в літаку. Головне, не переплутати, мова йде не про останній ряд перед аварійним виходом, в якому, найчастіше, не відкидаються спинки. Комфортним вважається ряд, що йде відразу за аварійним виходом, адже тут передбачено додатковий простір, що дозволяє спокійно випрямити ноги і вставати, не турбуючи сусідів.

Дістати подібні місця в літаку - завдання непросте, адже існує негласне правило авіакомпаній, згідно з яким вони вибирають на них фізично міцних чоловіків, виходячи з того, що, в разі виникнення надзвичайної ситуації, вони зможуть самостійно відкрити люки і брати участь в евакуації.Місця в літаку

Інші нюанси вибору кращого місця в літаку

Зверніть увагу на те, який шрифт використовується в нумерації, адже літери можуть бути як латиницею, так і кирилицею. Це легко вияснити вже за першими трьома літерами. Якщо це A, B, C, - то використовується латинський шрифт, відповідно, А - місце біля вікна, В - середнє крісло, С - біля проходу. З кирилицею те ж саме, тільки літери будуть А, Б, В.

Якщо не хочете всю дорогу мружитися від сліпучого сонця, потрібно врахувати і цей фактор при виборі місця в літаку. Здійснюючи переліт в західному напрямку, сонце буде по лівому борту, а якщо летите на схід - то по правому. При польоті на південь, вранці сонце буде ліворуч, а ввечері - праворуч. Рухаючись на північ - все навпаки.

Як отримати вибрані місця?

Отже, слідуючи вищевикладеним рекомендаціям, ви вибрали найкраще місце в літаку. Вірніше сказати, не найкраще, а підходяще саме вам, оскільки, як ви могли переконатися, ідеального місця дійсно не існує. Справа за малим, роздобути своє заповітне крісло, адже на нього можуть претендувати й інші пасажири. Для того, щоб їх випередити, є кілька простих, але ефективних способів:

  1. Намагайтеся, за можливості, вибирати менш завантажені рейси, що вилітають в обідній час, з понеділка по четвер. Зазвичай, найбільш завантажені дні - з п'ятниці по неділю, особливо ранкові та вечірні.
  2. Краще приїжджати на реєстрацію завчасно, а не в останню хвилину, коли хороші місця в літаку вже розібрали більш розторопні попутники.
  3. Якщо авіакомпанія надає таку можливість - користуйтеся послугами електронної реєстрації, при якій ви будете бачити схему літака і вільні місця.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар