lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як вибрати туристичний рюкзак | Світ туризму

Як вибрати туристичний рюкзак

Якщо ви досвідчений мандрівник, то вже давно визначили для себе, що дійсно необхідно і зручно в поході, а без чого можна обійтися. Якщо ж ви стоїте перед вибором першого туристичного рюкзака - то краще скористайтеся порадами бувалих.

Що б там не говорили представники «старої школи», розповідаючи, скільки походів пережили їхні брезентові мішки і скільки всього бачили-перебачили, проте сучасні туристичні рюкзаки значно зручніші. Почнемо з того, що зроблені вони з матеріалу, який перевершує брезент як за міцністю, так і за водовідштовхувальними характеристиками.

По-друге, сучасні туристичні рюкзаки мають набагато більше можливостей для трансформації, а також можуть похвалитися просто неймовірною кількістю відділів і кишень, де цілком надійно можуть переноситися ноутбуки, навігатори, телефони, відео- і фотокамери ... Загалом, все те, без чого нинішній турист як без рук. Ну і не будемо забувати про естетику, адже вигляд у сучасного спорядження набагато «веселіший». Тому залишимо динозаврів ностальгувати за далеким піонерським минулим, а самі підемо вибирати сучасний туристичний рюкзак.Туристичний рюкзак

Один чи два?

Перше питання, з яким стикається турист при виборі рюкзака, це: брати один великий або два, але трохи менші? Однозначної відповіді тут бути не може, все залежить від особистих уподобань та обставин майбутньої подорожі. Є люди, які люблять подорожувати з двома рюкзаками: один великий або середніх розмірів, другий - менший, типу шкільного ранця. Перевага такого методу в тому, що ви можете залишити великий у готелі, а середній використовувати для коротких поїздок або екскурсій містом. Основним же недоліком є те, що в дорозі вам доведеться нести один рюкзак за спиною, а інший спереду, і така конфігурація сковує рухи, що особливо критично в важкопрохідних місцях. Тому багато досвідчених туристів радять вибирати один великий туристичний рюкзак, а на додачу до нього маленьку сумку на ремені для грошей, документів і дорожніх карт.

Розмір має значення

Якщо у вас немає наміру тягати за собою всі свої пожитки, то сміливо вибирайте туристичний рюкзак з об'ємом в 60-65 літрів. Це оптимальний розмір, який дозволяє переносити максимум вантажу з мінімальним дискомфортом. Навчіться правильно розподіляти вагу і раціонально використовувати простір, і ви будете здивовані, скільки всього може поміститися в невеликий з вигляду мішок, а нести його буде одне задоволення.Туристичний рюкзак

Тип рюкзака

Тепер, коли ми визначилися з розміром нашого майбутнього туристичного рюкзака, можна перейти до вибору його типу.

Перший з них - станковий, названий так через пластиковий або металевий жорсткий каркас (станок), до якого кріпиться, власне, сам мішок. Перевага такого рюкзака в рівномірному розподілі навантаження на спину, а недолік - збільшена вага.

М'які (або безкаркасні) рюкзаки відрізняються низькою вартістю і невеликою вагою. Недоліком же такого форм-фактора є те, що якщо скласти речі неправильно, то безформний мішок розповзеться по спині і може спричинити чимало дискомфорту.

У більшості випадків оптимальним вибором стане каркасний туристичний рюкзак з вбудованими в спинку алюмінієвими або пластиковими жорсткими елементами. Анатомічно правильно розподіляючи навантаження, такий рюкзак дозволяє переносити тяжкості без ризику надірвати спину.Туристи з рюкзаками

Вибір матеріалу

Основні вимоги - міцність і водонепроникність. А підступ у тому, що в багатьох випадках ці якості є взаємовиключними. Звичайно, за хороші гроші можна вибрати туристичний рюкзак, який «у вогні не горить і у воді не тоне». Однак, якщо бюджет обмежений, то слід робити вибір, виходячи з того, де ви переважно проводите відпустку. Для лазіння по горах і пустелях краще віддати перевагу міцності, але якщо ви збираєтеся в тропіки в сезон дощів, то водонепроникність - ваш єдиний порятунок. І в тому, і в іншому випадку, пильну увагу слід приділити фурнітурі. Вона повинна бути якісною, і тут без варіантів.

Комфорт

Навіть найдорожчий рюкзак може перетворити туристичну поїздку на суцільне пекло, якщо він обраний без урахування зручності. Адже, якщо навіть джинси мало хто купує без примірки, то до вибору рюкзака слід підійти з усією відповідальністю. Потрібно одягнути його, погратися з налаштуваннями і регулюваннями, і брати тільки після того, як переконаєтеся, що він підходить для вашого зросту і комплекції. Чим більше уваги при виборі туристичного рюкзака ви приділите його ергономіці, тим довше він буде радувати вас в майбутніх захопливих подорожах.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар