lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як вибрати валізу на колесах | Світ туризму

Як вибрати валізу на колесах

Ледве настає відпустка, ми згадуємо, що минулорічна поїздка стала останньою для нашого старого саквояжу. Ми біжимо до магазину, хапаємо перший-ліпший і їдемо на відпочинок. А наступного року історія повторюється. Щоб такого не траплялось, прочитайте, як вибрати валізу на колесах хорошої якості, яка прослужить багато років.

Вибираємо оптимальний розмір валізи

Багато туристів помилково вважають, що «чим більше - тим краще». Аж ніяк. Якщо ви подорожуєте один, то середніх розмірів валізи буде цілком достатньо. А якщо сім'єю - так тим більше, краще взяти дві-три середні, ніж один величезний баул. Возити його на колесах буде зручно, а ось піднімати - не дуже.

Склавши все в одну валізу, ви ризикуєте перевищити максимально допустимі 32 кг на одну одиницю багажу. Добре, якщо в аеропорту знайдеться в що переупакувати надлишок, а якщо ні - доведеться щось викидати.

За розміром валізи діляться на такі категорії:

Маленькі. Об'єм - до 25 літрів, висотою не більше 55 см.
Середні. Об'єм - 25-70 літрів, висотою від 55 до 65 см.
Великі. Об'єм - понад 70 літрів, висотою від 70 см.Вибір валізи

Матеріал якісної валізи

Тут необхідно врахувати такі фактори, як вага, міцність, стійкість до бруду, ну і, мабуть, естетичність.

Валіза з тканини

Основні їх переваги - низька ціна і мала вага. Звертайте увагу на матеріал, оскільки вибрати валізу з тканини на колесах хорошої якості - завдання непросте. Вона повинна бути виготовлена з поліестеру, нейлону або поліаміду зі спеціальним водонепроникним покриттям, яке захищає поверхню від бруду та пошкоджень. Додатковим бонусом тканинних валіз часто є наявність радіальної блискавки, яка, за необхідності, дозволяє збільшити об'єм на 10-15%.

З недоліків - схильність до деформації. Дуже важливо, щоб матеріал був достатньої товщини, а каркас - жорстким, хоча від вантажників в аеропортах часто навіть це не рятує. Якщо ви возите, в основному, предмети гардеробу - тканина буде ідеальним варіантом. А якщо часто доводиться перевозити крихкі речі - то краще дивитися в бік наступного матеріалу.

Пластикова валіза

Тут вирішальне значення має вартість. Пластикові валізи на колесах хорошої якості роблять з ABS-пластику і поліпропілену з добавкою титанової стружки. Вони легкі, міцні, і стійкі до пошкоджень та забруднень. З рештою сплавів - як пощастить. Може прослужити роки, а може розколотися, як горіх, в першому ж аеропорту.Вибір валізи

Якщо ви можете собі дозволити якісний пластиковий чемодан - сміливо купуйте, це буде ідеальний вибір. А якщо вистачає тільки на дешеву підробку - тоді краще вибрати хороший тканинний.

Шкіряна валіза

Такий саквояж всім своїм виглядом підкреслює статус власника, особливо зшитий на замовлення, з вензелями та ініціалами. На цьому, мабуть, його переваги і закінчуються. З недоліків — висока ціна, велика вага і нестійкість до подряпин і пошкоджень.

Вибираємо «правильні» колеса

Для початку визначимося з їх кількістю. Може бути 2 або 4. Чотири колеса підходять тим, хто переважно катає свій багаж по рівній поверхні. На гладкому асфальті або в аеропортах це суцільне задоволення, адже його можна запросто тягнути одним пальцем. Але якщо вам частенько доводиться з'їжджати на бездоріжжя і долати різні перешкоди - то тут набагато краще два колеса. За рахунок більшого діаметру вони володіють «підвищеною прохідністю».

Склад. При виборі валізи чи не найважливішу роль відіграють колеса хорошої якості. Найбільш ненадійний варіант - пластмасові. Мало того, що вони крихкі і можуть розлетітися вдрузки при хорошому ударі, так ще й гуркочуть, як трактор. Набагато краще - напівсиліконові або напівпластмасові. Вони і міцніші, і тихіші. А краще всього вибирати валізу на колесах з литого силікону, які зарекомендували себе, як кращі за якістю, комфортом та зносостійкістю.Вибір валізи

Кріплення коліс має бути тільки металевим. Пластикове довго не протягне. Якщо обидва колеса знаходяться на одній осі - це перша ознака дешевої підробки. Вони повинні обертатися абсолютно незалежно, роблячи переміщення багажу більш комфортним. Краще, якщо кріплення, і самі колеса, частково будуть втоплені в корпус валізи. Так, це забере трохи місця всередині, але функціональність і надійність такої конструкції буде значно вищою.

Зверніть увагу на ручки

Валіза на колесах хорошої якості повинна мати три ручки: верхню, бічну і висувну або телескопічну. Спочатку перевірте зручність і надійність кріплення перших двох. Вони не повинні хитатися і люфтити.

Набагато краще, якщо висувна ручка буде металевою, а не пластиковою, яка зламається при першому ж невдалому маневрі. Вона повинна надійно фіксуватися кнопкою в зібраному і висунутому положеннях. У кожному разі, поводьтеся з нею дбайливо, оскільки ця частина валізи виходить з ладу найшвидше.

Замки, блискавки та інші «прибамбаси»

Що стосується замка - то тут виключно справа смаку. Одним туристам більше до душі вбудовані кодові, інші вибирають маленькі навісні, з ключиком. Скажемо лише, що у разі втрати ключа достатньо буде зламати замок, а якщо забудете код - то відкрити валізу без пошкодження навряд чи вийде.

Блискавка і фурнітура повинні бути хорошої якості. Бажано наявність двох бігунків, з ними легше буде закривати переповнену валізу.

Додаткові відділення і кишені будуть аж ніяк не зайвими в дорозі. У внутрішні можна покласти речі, які будуть необхідні відразу по приїзду, щоб довго не шукати. А зовнішні знадобляться для води, бутербродів та інших речей, які можна дістати, не відкриваючи всю валізу. Добре також, якщо є кишеня для картки з вашими контактними даними. Так валіза швидше знайде власника при втраті багажу.

Тепер, коли ви дізналися, як вибрати валізу на колесах хорошої якості, залишилося тільки визначитися з її кольором і можна сміливо вирушати на довгоочікуваний відпочинок.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар