Як захиститися від комарів під час подорожі

Плануючи мандрівку в тропіки, слід добре підготуватися до зустрічі з небезпечними комахами. Адже вони не тільки кусають, але й розносять інфекції. Тому слід знати, як захиститися від комарів під час подорожі.

Запасіться репелентами

Перед покупкою обов'язково вивчіть інструкцію або проконсультуйтеся з продавцем. Вибирайте засоби з максимальним ступенем захисту. Зазвичай вони довше зберігають свої властивості і не вимагають частого використання. Більшість засобів вимагають повторного нанесення, якщо ви змокли або спітніли. Якщо страждаєте надмірною пітливістю або збираєтеся подорожувати в сезон дощів, краще взяти подвійний запас репелентів.

Читайте також: Що вибрати, В’єтнам чи Таїланд

Захистіть себе за допомогою одягу

Шорти і майка - поганий вибір. Намагайтеся носити легкий одяг, що залишає мінімум відкритих ділянок тіла. Пам'ятайте, що комарі здатні кусати і через одяг, тому його слід обробити спеціальним репелентом. Його не можна наносити на шкіру, він призначений виключно для одягу. У звичайних супермаркетах його продають рідко, краще розпитайте в магазинах для рибалок і мисливців.

Візьміть фумігатор

Якщо ви плануєте жити в місці, де є електрика, обов'язково захопіть парочку цих простих пристроїв. Їх можна включати на ніч або навіть вдень. Фумігатори працюють від флаконів з рідиною або від пластинок і дозволяють ефективно захиститися від комарів. Головне, не забудьте запасні витратні матеріали та адаптер для розетки.

Протимоскітні сітки

Існують спеціальні мобільні сітки, які можна возити з собою, закриваючи ними вікна тимчасового житла. У складеному вигляді вони займають мало місця і можуть бути використані як за призначенням, так і іншим чином. Наприклад, можна повністю накрити дитяче ліжечко, гамак, або ж влаштувати щось на кшталт балдахіну над ліжком. Це відмінний фізичний бар'єр для захисту від комарів, який можна зробити ще ефективнішим, обробивши відлякувальним засобом.

Читайте також: Навіщо потрібна туристична страховка

Як захиститися на відкритому повітрі

Якщо плануєте жити в наметі або проводити багато часу на вулиці, вам допоможуть репеленти для використання на відкритому повітрі. Продаються в звичайних магазинах, у вигляді спіральок або котушок, які необхідно підпалити і залишити тліти. Також відлякувальними властивостями володіють запахи лаванди, розмарину, евкаліпту.

Вітаміни від комарів

Тіамін, або вітамін В1, відомий тим, що його недолюблюють комарі. Він надає потові специфічного запаху, який діє як природний репелент. Бажано почати приймати його за кілька днів до поїздки. Крім функції відлякування комарів, цей вітамін володіє й іншими корисними властивостями. Купити його можна в аптеці або вживати продукти, багаті тіаміном, як соя, квасоля, свинина, дріжджі.

Використовуючи всі засоби в комплексі, ви зможете досить ефективно захиститися від комарів у тропіках. А це значить, що додому ви привезете не лихоманку Денге, а сувеніри та гарні спогади.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар