lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як залишити дім на час відпустки - Світ туризму

Як залишити дім на час відпустки

Знаєте, хто чекає літа з ще більшим нетерпінням, ніж ми? Квартирні крадії, оскільки без нагляду залишається безліч будинків. Тому варто заздалегідь потурбуватися про те, як залишити дім на час відпустки і не застати його обікраденим після приїзду.

Не залишайте дім без нагляду

Доручіть догляд за квартирою на час від'їзду комусь із родичів або друзів. Залиште їм ключі і попросіть періодично відвідувати будинок. Вони можуть забирати пошту з ящика, вмикати-вимикати світло і всіляко створювати видимість присутності господарів.

2. Житло в обмін на порядок

Ідеальний варіант - поселити когось у квартирі на час відпустки. Племінник, що живе з батьками, наприклад, чи двоюрідна сестра з чоловіком, що не проти тимчасової зміни обстановки, відмінно для цього підійдуть. Заодно позбавлять вас від проблеми догляду за домашніми тваринами і квітами.

3. Створіть ефект присутності

Не завішуйте вікна і не закривайте жалюзі перед від'їздом. Саме за такими ознаками і дізнаються про тривалу відсутність господарів. Залиште все точно так, як зазвичай. Можливо, варто навіть придбати спеціальний таймер, що включає і вимикає світло у вечірній час.

4. Позбавтеся кореспонденції

Повний ящик листів і газет - вірна ознака, що господарів немає вдома. Якщо нікому їх забирати - сходіть на пошту перед тим, як залишити дім на час відпустки. Попросіть не приносити нічого до вашого приїзду. До того ж, так ви будете впевнені, що жоден важливий лист не загубиться.

5. Не провокуйте крадіїв

Навіть якщо ваш район здається безпечним, не слід залишати все на самоплив. Врахуйте, що за квартирою можуть спостерігати з сусіднього будинку. Приберіть з поля зору всі цінні речі і цінну побутову техніку. Якщо це приватний будинок - не залишайте нічого зовні.

6. Зробіть прибирання перед відпусткою

Якщо нікому доручити догляд за приватним будинком під час від'їзду, подбайте про те, щоб він мав обжитий вид. Скосіть траву на галявині, приберіть сміття. Створіть враження, що за двором постійно доглядають.

Читайте також: Переваги подорожі на поїзді

7. Поставте квартиру на охорону ...

Укладіть договір з приватним агентством або з державною службою охорони. Насправді, це не так дорого, як багато хто думає, зате зможете спати і відпочивати спокійно.

8. ... або зімітуйте видимість

Часто наклейка на дверях або вікні, що попереджає про сигналізацію, відбиває у злодіїв бажання зв'язуватися. Профі це навряд чи налякає, а дилетанти, швидше за все, підуть шукати більш легку здобич.

9. Не поспішайте ділитися подробицями відпустки

Ніколи не знаєш, хто стежить за тобою в соцмережах. Тому радісну новину про те, що вас не буде вдома два тижні, краще не афішувати. А прекрасні фото з пляжу викладіть вже після приїзду додому.

10. Не давайте злодіям підказок

Якщо на час відпустки залишаєте автомобіль в аеропорту, переконайтеся, що забрали з нього все, що може привести злодіїв до вас додому. Це можуть бути як документи, так і навігатор з відміткою «Дім». Машину може і не вкрадуть, але, розбивши вікно і проникнувши всередину, будуть дуже вдячні за адресу будинку без власників.

Доручивши комусь догляд за квартирою на час від'їзду або прийнявши вищеописані запобіжні заходи, ви зможете спокійно насолоджуватися відпусткою.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар