lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Як заощадити на покупках за кордоном | Світ туризму

Як заощадити на покупках за кордоном

На пошук сувенірів чи шопінг ми завжди витрачаємо якусь частину відпочинку, яку присвячуємо покупкам. Недорого купити хорошу річ - майже мистецтво, освоїти яке допоможуть наші 10 порад від досвідчених шопоголіків.

1. Відвідуйте магазини безмитної торгівлі

Tax Free - відмінний спосіб економії. Він передбачає повернення податку при покупках за кордоном. Тобто, ви купуєте товари в магазинах за звичайною вартістю, а на зворотному шляху вам відшкодовують частину витраченої суми. Зазвичай це від 5 до 20%.

2. Не робіть покупок у туристичних місцях

В магазинах, розташованих у популярних серед туристів місцях, ціни завжди вищі, ніж на периферії. Та ж сама річ обійдеться в два рази дорожче, якщо купити її біля Ейфелевої вежі, а не в спальному кварталі Парижу. Тримайтеся подалі від районів, де вас будуть вважати туристом, і ви забезпечите собі хороші ціни.

3. Купуйте сувеніри на ринкахРинок сувенірів

Уникайте сувенірних крамниць. Ви не знайдете там нічого оригінального і витратите купу грошей. Найкраще купувати подарунки на базарах. Тут і ціни нижчі, і вибір більший. Можна знайти унікальні речі ручної роботи від місцевих майстрів.

4. Зверніть увагу на аутлети і моли

Ця порівняно нова форма торгівлі являє собою величезні торгові центри, де завжди можна знайти брендовий одяг, взуття, аксесуари зі знижкою. Як правило, вони знаходяться за межею міста, доведеться якось добиратися. Але кінцева економія на покупках того варта.

5. Не проходьте повз Duty-free

Такий магазин вам зустрінеться ще в аеропорту. У Duty-free ви зможете вигідно придбати алкоголь, тютюн, косметику, солодощі. А от від покупки сувенірів і одягу краще утриматися, їх вартість часто завищена.

6. Правильно вибирайте час для подорожіПокупка біжутерії

Якщо у ваші плани входить шопінг, найкраще планувати поїздку на період знижок. Під час зміни сезону магазини намагаються продати залишки минулих колекцій навіть за мінімальними цінами, а це прекрасна можливість оновити свій гардероб. Врахуйте тільки, що про цей «секрет» знаєте не тільки ви, тому в багатьох торговельних точках буде натовп. Розпродаж зимових колекцій зазвичай починається в січні, а літніх - у червні.

7. Порівнюйте ціни

Що б ви не запланували купити під час відпустки, завжди знайдеться кілька магазинів з ідентичним товаром. Не поспішайте викладати гроші в першому-ліпшому. Спочатку порівняйте ціни, так ви зможете заощадити на покупці значну суму.

8. Не бійтеся торгуватися

У багатьох країнах Азії, Близького Сходу, Африки, Південної Америки торг є звичайною практикою. Не бійтеся попросити знижку. Якщо правильно торгуватися, то можна підняти настрій продавцеві і собі, і піти з вигідною покупкою.

9. Знайдіть оптимальну форму оплати

Оплата покупок за кордоном грає не останню роль в економії. Намагайтеся відразу ж обміняти частину доларів або євро на місцеву валюту. Зазвичай так виходить вигідніше. Звертайте увагу на акції в магазинах, там часто пропонують знижки при оплаті кредитною карткою.Економія на покупках

10. Уникайте безглуздих покупок

Під час подорожі ми здійснюємо безліч непередбачених та імпульсивних покупок, які потім виявляються зайвими. Не дивно, адже в туристичних місцях все здається таким красивим і привабливим ... Будьте обережні, краще з самого початку встановіть певний ліміт на покупки, які ви можете собі дозволити.

Плануйте свої покупки за кордоном. Так ви заощадите час і гроші, отримаєте гарні речі за низькою ціною, а ваша валіза не буде репати по швах від непотрібного мотлоху.

Дотримуючись цих порад, ви зможете заощадити на покупках пристойну суму, яка знадобиться вам для наступної подорожі.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар