lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less 10 способів заощадити на оренді автомобіля

Як заощадити на оренді автомобіля?

Будучи за кордоном, іноді так хочеться взяти напрокат машину і покататися, нарешті, по рівних дорогах. Так, ціни часто «кусаються», але, знаючи деякі хитрощі, ви зможете отримати авто за адекватні гроші.

1. Зробіть замовлення заздалегідь

Не сподівайтеся, що «на місці буде дешевше». Замовляйте авто якомога раніше, це суттєво скоротить вартість. Не забудьте дізнатися умови скасування броні, на випадок, якщо вже після замовлення попадеться більш вигідний варіант.

2. Вибирайте «правильний» автомобіль

Для 3-4 чоловік зовсім нема сенсу брати напрокат «сарай». Вибирайте компактні моделі, це дозволить заощадити на оренді автомобіля, а також на паливі. До того ж, у незнайомому місті вам буде легше маневрувати на мікролітражці, ніж керувати мінівеном.

3. Замовляйте авто з мінімальною ціною

Невеликий лайфхак. Навіть якщо вам потрібна не маленька машина, все одно є сенс замовити найдешевшу. Як правило, якщо вже на місці ви зміните своє рішення на користь більш дорогої машини, то вам не відмовлять. Але можливий і інший варіант: замовленого вами автомобіля не виявиться в наявності, так як бюджетні авто розбирають швидше. Звичайно, спочатку вам запропонують доплатити, але якщо ви проявите трохи наполегливості і вміння торгуватися, то в 99% випадків отримаєте дорожчу машину за ціною замовленої вами мікролітражки.

4. Використовуйте пакетні пропозиції

Плануючи майбутню відпустку, звертайте увагу на пропозиції, на зразок літак + авто, готель + авто і т.п. Досить часто можна непогано заощадити, додавши оренду автомобіля до складу пакетного туру.

5. Уникайте доставки авто в аеропорт

Звичайно, це зручно: тільки прилетіли, а вас вже чекає орендований автомобіль. Однак, це істотно піднімає вартість прокату. Значно дешевше буде замовити індивідуальний трансфер до готелю, а потім вже вирушити за машиною. Виняток з цього правила - компанії, що мають невеликий автопарк в самому аеропорту або в безпосередній близькості.

6. Вибирайте «повний бак»

У більшості випадків, найвигіднішим варіантом є «скільки взяв - стільки і повернув». Тобто, ви повинні повернути автомобіль з таким самим залишком палива, з яким його вам вручили. В інших випадках, як правило, вам доведеться оплачувати не тільки сам бензин, але і послуги з дозаправлення.

7. Відмовтеся від додаткових послуг

Можна значно заощадити на оренді автомобіля, уникнувши необов'язкових витрат. Ознайомтеся зі своїм туристичним полісом, можливо, в ньому вже є все, що потрібно, і тоді не доведеться оплачувати додаткову страховку. Якщо заздалегідь накачати необхідні карти в смартфон, то у вас не буде необхідності доплачувати за GPS-навігатор.

8. Порівняйте всі ціни

Шукайте цікаві варіанти не тільки на великих сайтах, але і в дрібних місцевих фірмах з прокату. Найчастіше, саме там можна знайти найбільш цікаві пропозиції.

9. Шукайте знижки і купони в Інтернеті

Існують спеціальні ресурси, десь можна знайти код на знижку. Інший варіант - загуглити назву компанії, додавши до неї слово «знижка» або «купон». Економія на оренді авто може скласти від 3 до 10%.

10. Накопичуйте знижку

Багато великих компаній мають власні програми лояльності та дисконтні карти. Користуючись послугами однієї фірми, як, наприклад, Rentalcars.com, ви з часом отримуєте вигідніші умови оренди авто або ж додаткові безкоштовні послуги.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар