lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Стіна Плачу в Єрусалимі: як правильно написати записку

Як написати записку в Стіну Плачу

Найбільша з релігійних пам'яток Єрусалима, що отримала назву Стіна Плачу, привертає до себе віруючих людей з усього світу.

На місце жорстоко зруйнованого на початку нашої ери Другого Єрусалимського Храму вже багато століть приходить єврейський народ, щоб оплакати загублену святиню. Незважаючи на те, що від дорогого для всіх віруючих місця залишився лише фрагмент Західної стіни, паломники впевнені, що саме тут можна відчути присутність Бога.

Вважається, що згадка людського імені в цьому святому місці знаходить особливу силу, тому більше трьохсот років тому народилася традиція писати і вкладати в ущілини між каменями записки, звернені до Всевишнього з проханням послати тому, хто просить удачу, здоров'я і щастя. Однак не всі паломники знають, прямуючи до Стіни Плачу в Єрусалимі, як правильно написати записку.

Як написати записку

Написати записку зі зверненням до Всевишнього може будь-яка людина, незалежно від свого віросповідання, національності або положення в суспільстві. Ніяких обмежень на цей рахунок не існує. Немає і якоїсь однієї встановленої форми, що регламентує, як писати записку в Стіну Плачу. Ні мова прохача, ні папір або чорнило не мають значення. Під час цього священного моменту діє лише одне правило: серце віруючого повинна наповнювати молитва до Бога.

Якщо ж паломник, який вперше доторкнувся до святині, розгубився, не знаючи, як написати записку в Стіну Плачу, приклад йому подадуть доглядачі або волонтери, які щодня допомагають тисячам віруючих висловити свої релігійні почуття. Вони розкажуть про ті нечисленні правила, яких варто дотримуватися в своєму зверненні.

У першу чергу, висловлюючи свої бажання, в записці не варто вживати частку «не». Писати звернення потрібно з любов'ю і радістю в серці. Не можна творити молитву, відчуваючи гнів, злість або образу. У записці слід вказати ім'я тієї людини, за якого підноситься молитва і подякувати Богові за все, що вже дано згори.

А просити милості слід з обережністю. Тільки найпотаємніші бажання або прохання про допомогу в складній ситуації будуть доречні в такому посланні. Не варто просити примножити достаток або багатство, священики стверджують, що подібне бажання наживи може обернутися проти того, хто просить.

Правила поведінки біля Стіни

Тим, хто вперше прийшов піднести молитву в цьому священному місці, доглядачі не тільки розкажуть, як правильно писати записку в Стіну Плачу, але і детально пояснять правила поведінки у святині. Жінкам слід прикрити одягом коліна та плечі, а чоловікам покрити голову будь-яким головним убором. Якщо ж нічого під рукою немає, можна безкоштовно взяти одноразову кіпу або накидку в одному з кошиків, встановлених на площі. За давнім звичаєм, жінки і чоловіки моляться біля Стіни окремо. Чоловікам відведено місце в лівій частині стіни, а жінкам слід прямувати до її правої частини.

Записку слід вкласти в будь-яку щілину між камінням. Незважаючи на те, що в Стіні скупчуються мільйони послань, для кожного дивним чином знаходиться своє вільне місце.

Після завершення молитви і залишення листа віруючому пропонується відходити від стіни, звернувшись до неї обличчям. Ні в якому разі не можна повертатися до святині спиною. На завершення обряду бажано пожертвувати хоча б невеликі гроші на благодійність або надати комусь фізичну допомогу, віддаючи добро за добро.

Записка через Інтернет

Кажуть, що прохачі, які залишили послання в Стіні Плачу, відчувають після цього величезне полегшення і радість в душі. Хтось починає дивитися на свої проблеми зовсім іншими очима. А до того, хто просив допомоги, вона приходить з абсолютно несподіваних джерел.

А як бути тим, хто не може приїхати в Єрусалим, але відчайдушно потребує допомоги? Виявляється, з цієї ситуації є вихід. Сьогодні абсолютно безкоштовно можна написати записку в Стіну Плачу онлайн на одному зі спеціальних сайтів. Для цього потрібно лише заповнити запропоновану форму і відправити своє послання Інтернетом. Ізраїльські волонтери роздрукують одержаний лист і віднесуть його до святині.

Можливо, не так вже й важливо, чи доставлене послання в священне місце особисто або відправлене Інтернетом. Головне, що молитва Богу принесена, і вона обов'язково буде ним почута.

6 відповіді

  1. я наташа і прошу лише у стіни плачу 2 прохання щоб моі діти і мама були здорові і я з чоловіком мирно жила в злагоді любові і взаімнорузуміні будласка стіна плачу ти моя остання надія я з чоловіком на грані розлучення будласка допоможи я ввіру що у моєі сімі буде хороше майбутнє будласка допоможи

  2. Добрий день! Скажіть будь ласка цей спеціальний сайт на якому можна відправити записку до Стіни Плачу? Дякую.

  3. Я прошу щоб Мама була здорова. Щоб Алла була здорова і вийшла заміж і родила дитину. Щоб моя дитина була здорова, щоб я з чоловіком в злагоді жили і щоб купили житло. Дуже прошу Боже допоможи.

  4. Скажите как можно написать записку через интернет

  5. Добрий день. А можна взнати який саме сайт є перевірений для передачі листа?

  6. Дякую Богу за все!
    Прошу, щоб мої діти Вікторія і Олександр були здорові щасливі!
    І всім моїм рідним і близьким людям я прошу здоров‘я

Залишити коментар