lessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/izfzyabh125443/tursvit1.hostenko.com/wp-content/themes/theme53260/style.less Зелений туризм: наодинці з природою | Світ туризму

Зелений туризм: наодинці з природою

Під впливом урбанізації люди все частіше відчувають необхідність міняти обстановку і набиратися нових вражень. Саме тому зелений туризм стає все більш популярним і привертає все більше любителів активного відпочинку.

Чим же він відрізняється від звичайного огляду визначних пам'яток? Насамперед, зелений туризм - це активний відпочинок. Ви будете багато ходити, фотографувати, милуватися красою природи і, безсумнівно, заряджатися позитивною енергією. Головна особливість зеленого туризму полягає в максимальному зближенні з природою, попутно вивчаючи особливості країни або місцевості, по якій прокладено маршрут.

Що ж вибрати? З одного боку - звичний тур, затишний номер з м'яким ліжком і мірним гудінням кондиціонера, а з іншого - незабутній місцевий колорит, унікальна архітектура житлових будинків і безкрайній купол неба над головою. Єднання з природою, умиротворення, а також пошуки відповідей всередині себе - ось ті переваги, які надає зелений туризм.

Традиція виїжджати на лоно природи виникла ще в стародавньому Римі. Тепер цей напрямок одержав широке поширення на теренах Європи. Зелений туризм не тільки дозволяє істотно заощадити бюджет, але також дозволяє долучитися до чогось нескінченно величного і прекрасного.Дівчина на природі

Види зеленого туризму

Одним з напрямків є агротуризм. Його особливість полягає в можливості не тільки вивчити місцеві визначні пам'ятки, а й безпосередньо взяти участь у садово-польових роботах. Так би мовити, пізнати життя сільській місцевості зсередини.

Екотуризм орієнтований на поглиблене вивчення місцевої флори і фауни. Він дає розуміння цілісності навколишнього середовища й усвідомлення нашої відповідальності за екологію планети.

Сільський зелений туризм акцентує увагу на вивченні культури та побуту певного регіону. До речі, в Україні такий вид відпочинку набирає обертів в Карпатах. Завдяки відособленості місцевості, яскрава культура жителів західної України відмінно збереглася і знайде чим здивувати гостей регіону. Однак сільський зелений туризм в Україні поки ще дуже молодий, оскільки тільки недавно прийшов з європейських теренів.

Країни зеленого туризму

Найбільш розвинений цей вид туризму в країнах, відомих своєю красивою природою і яскравим колоритом. До таких країн належать Іспанія, Італія, Франція та Англія.

Кожна з цих країн надає зеленому туризму свій неповторний відтінок. Наприклад, тур по Франції дозволить оцінити винні та гастрономічні багатства країни на лоні природи. Вас не залишать байдужими шикарні виноградники і середньовічна кладка винних погребів. Підкорить чарівність сіл Альта Рока і визначні пам'ятки Ніцци.Виноградник

Зелений туризм на просторах Італії, а також Іспанії дозволить вам оцінити унікальну красу місцевої природи, познайомитися з древньою архітектурою, а також відвідати місцеві спа-курорти. Що ж стосується гостинності та емоційності місцевих жителів, то відвідування цих двох сонячних країн дозволить вам з головою зануритися в невідому раніше культуру свята життя.

Британія також займає гідне місце в світі зеленого туризму. І якщо раніше гостей селили в будинку фермера і активно долучали до праці й культурі верхової їзди, то на сьогоднішній день знайти спеціалізований «зелений» або приватний готель не складе труднощів.

Особливості зеленого туризму

Не варто думати, що цей вид відпочинку тільки для аскетів. Зелений туризм, хоч і покликаний максимально «занурити» вас у навколишнє середовище, все ж він відноситься до сфери відпочинку. Тому він зазнав деяких змін у своїй концепції. Вибираючи тур, ви можете орендувати котедж з усіма зручностями і побутовою технікою, або ж зняти кімнату в сільському будиночку. При цьому всі маршрути продумані таким чином, щоб по максимуму зануритися в мовні та побутові звичаї місцевості.Англійські пасовище

У кожній країні є свої унікальні пам'ятки - як природні, так і рукотворні. Кожен куточок нашої планети володіє власною чарівністю і енергетикою. При цьому слід зазначити, що зелений туризм розвивається під гаслом «активний відпочинок без шкоди природі». Пов'язано це з тим, що первозданних куточків залишилося не так багато. Зелений туризм вчить нас берегти нашу планету і максимально зберігати її красу для майбутніх поколінь.

Зелений туризм передбачає не тільки нескінченні походи. Ви також можете відвідувати екскурсії та оглядати визначні пам'ятки в своєму темпі, який ні від кого не залежить. Тому, якщо ви давно мріяли придбати унікальні враження, вивчити культуру і трохи пожити «під відкритим небом», то зелений туризм - це те, що вам потрібно. Залишиться тільки вибрати маршрут, упакувати рюкзаки, підготувати фотоапарат і відправлятися на підкорення загадкових куточків нашої планети!

Коментарів ще немає.

Залишити коментар